2726
عنوان

بی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 25 پست
منم قبل پریودم تهوع میگیرم

من اولین بار اینجور شدم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
مادر شوهرم دیابت داره با دستگاه اون میتونم تست بدم ؟ یا نه ؟

آره راحته ی بار ناشتا بزن ی بارم دوساعت بعد غذا 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جا من بودی چه نیکردی برد تاپیک بچه ها رو بخون بیبی چکاشون هاله داره بعدا میرن از میدن مثبته حتی از ه ...

منم از مهر ماه پارسال همش دکترو ازمایش و امپول و قرص و سونو بودم ولی دیگه بعد عید نرفتم فقط تو روزای تخمک گذاری و دوروز قبل و بعدش اقدامم و داشتم تا اینکه اینماه اینجور شد ماههای دیگه اگه موعدم ۱۰ بود ۷ پری می اومد الان ۱۲ هنوز نیومده اولین باره درد زیر دلم دارم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
آره راحته ی بار ناشتا بزن ی بارم دوساعت بعد غذا 

ممنونم از راهنماییت عزیزم 

2728
من اولین بار اینجور شدم 

عزیزم انشالله ماه بعد باردار شی منم چهار ساله منتظرم😢

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
عزیزم انشالله ماه بعد باردار شی منم چهار ساله منتظرم😢

دیگه برا اقدام از شوهرم خجالت میکشم همش حس میکنم انگاربا خودش میگه تو که زمین بی حاصلی چه فایده اقداما البته بنده خدا اصلا اینجوری نیستا من اینطور فکر میکنم 

منم از مهر ماه پارسل هنش دکترو ازمایش و امپول و قرص و سونو بودم ولی دیگه بعد عید نرفتم فقط تو روزای ...

چه میشه کرد من یه مدت کلینیک رفتم بینتیجه بود دوماه طبیعی اقدام میکنم یه بار پریودم یه هفته عقب زد اینبار کلا اصلا پریود نشدم هردوبارش هم بیبی چکام هاله برداشت حالت تهوع ولم نمیکرد الان مطب خصوصی نوبت گرفتم تازه اینجا به من گفت تخمدانات یه مقدار کم فعالن وزنت رو گفت بیار پایین ..‌‌‌... هفت کیلو اضافه وزن دارم شاید واسه همینه که پریودم عقب می افته شما هم صبر کن تا ده روز دیگه بعد حتما برو از بده انشالله که مادر بشی اگه هم نشد سعی کن دلیل عقب افتادن پریتو پیدا کنی 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

ممنونم از وقتی که گذاشتین بچه ها امیدوارم زودتر تکلیفم معلوم شه امید بیهوده نداشته باشم خیلی دردناکه 

دیگه برا اقدام از شوهرم خجالت میکشم همش حس میکنم انگاربا خودش میگه تو که زمین بی حاصلی چه فایده اقدا ...

چه مبشه گفت دقیقا شوهرم من دیروز تو همین مایه ها به من گفت ..... گفت خسته شدم بابا هر یک روز درمیون دوروز درمیان برو ای وی اف کن دست از سرم بردار😔

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
چه مبشه گفت دقیقا شوهرم من دیروز تو همین مایه ها به من گفت ..... گفت خسته شدم بابا هر یک روز درمیون ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔

دیگه برا اقدام از شوهرم خجالت میکشم همش حس میکنم انگاربا خودش میگه تو که زمین بی حاصلی چه فایده اقدا ...

حالم از اقدام بهم میخوره اه اه اه😭 چهار ساله هی میگم این ماه میشه به بازم که شد سقط شد دلم بیشتر سوخت.......

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞