2726
عنوان

بی بی چک منفی

217 بازدید | 25 پست

بچه ها من باید ۱۰ پریود میشدم اما هنوز نشدم ۴سال اقدامم بدون دارو ویا هیچ قرصی ک بخوام بگم اثر اوناست سرگیجه و تهوع الان یه هفتست دارم دهنمم یه سره خشک میشه طوریکه اب و تو اشپزخونه بخورم بیام یه اتاق دیگه دهنم خشک خشک امروز صبح بی بی زدم منفی بود مطمئنم دیگه باردار نیستم ک بی بی منفی فکر میکنید چرا اینجوری شدم من همیشه سه روز پریودام جلو میافتاد سابقه عقب انداختن نداشتم چه دلیلی میتونه داشته باشه کسی بوده این علائم و داشته باشه چون بی بی منفی شد دیگه نمیخوام برم آزمایش چون ب شوهرم نگفتم عقب انداختم نمیخوام امیدوار بشه پس خواهش میکنم پیشنهاد آزمایش ندین فقط اگه کسی علائم مشابه داشته بگه ممنون میشم سر گیجه و تهوع و خشکی دهان و عقب افتادن پری خیلی اذیتم میکنه ممنون میشم موارد مشابه بیان بگن فعلا امکان دکتر رفتنم ندارم چند روز دیگه صبر کنم پریودم بیاد امکان داره دیابت گرفته باشم ؟ 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

خشکی دهان ار علائم قند بالاست 

مامانم دیابت داره اینجوری میشه

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم منم بعد از عقب انداختم بی بی زدم منفی بود تا 13 روز بعد از عقب انداختنم مثبت شد عجله نکن ان شا ...

خدا از دهنت بشنوه خدا کنه اخه همه میگن همینکه عقب افتاد باید بی بی مثبت نشون بده امروز دوروز گذشته یعنی امیدی هست ؟

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
خشکی دهان ار علائم قند بالاست  مامانم دیابت داره اینجوری میشه

تازه دوروز اینجوری شده (خشکی دهان و میگم دهانم مزه بدی گرفته با اینکه کلی مسواک زدم و با زبان شور روزبونمم شستم )

چه میشه گفت هرکی یه جوره واسه من بیبی چک هاله داشت تا یک ماه عقب انداختم اخرسر رفتم پروژسترون زدم تا پریودم بیاد 😭😭😭اخه سنو هم رفتم هیچی نبود 

فقط این چندروزه مواظب خودت بیشتر باش چیزاهای قاعده اور نخور ببمون تا ده روز دیگه بیبی چک بزن دست اخر مجبوری اگه پریت نیومد بازم بری از بدی عزیزم تا تکلیفت مشخص بشه

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
خدا از دهنت بشنوه خدا کنه اخه همه میگن همینکه عقب افتاد باید بی بی مثبت نشون بده امروز دوروز گذشته ی ...

آره عزیزم دکتر به من گفت لقاح دیر انجام شده 

اونی که بعد از عقب انداختن نشون میده تو تایم تخمک گذاریه بوده 

علاعم اصلی بارداری سنگینی سینه هست و علاعم پریود ولی خشکی دهان ربطی نداره سر گیجه ام که علامت خیلی چ ...

اینا روهم داشتم تا جاییکه همش منتظر پریود بودم وقتی دیدم اون سه روز گذشت و نشدم گفتم عجیبه لابد خود روز موعدم میخواد بشه اونم که الان از ۱۰ دوروز رد شده نیومده  نمیخوام امیدوار باشم کلی میخوره تو ذوقم از صبح ک بی بی زدم منفی شد اعصابم خرابه زیر دلم همش جمع میشه فکر میکنم الانه که پری شم 😔😔😔😔

چه میشه گفت هرکی یه جوره واسه من بیبی چک هاله داشت تا یک ماه عقب انداختم اخرسر رفتم پروژسترون زدم تا ...

چه بدبختیم ما اینقدر اولش ذوق داشتم میگم خدا چی میشد بی بی مثبت میشد منم مادر میشدم چرا الکی امیدوارم کردی 

تازه دوروز اینجوری شده (خشکی دهان و میگم دهانم مزه بدی گرفته با اینکه کلی مسواک زدم و با زبان شور رو ...

ی تست قند خون ناشتا بده گلم خیالت راحت بشه 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

منم قبل پریودم تهوع میگیرم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
چه بدبختیم ما اینقدر اولش ذوق داشتم میگم خدا چی میشد بی بی مثبت میشد منم مادر میشدم چرا الکی امیدوار ...

جا من بودی چه نیکردی برد تاپیک بچه ها رو بخون بیبی چکاشون هاله داره بعدا میرن از میدن مثبته حتی از هاله منم کمرنگتره الان کار من به جایی کشیده که از بیبی چک هاله دار متنفففففففرم دوماه این بلا داره سرم مییاد چرا اخه شوهرم دیگه خسته شده😭.... الانم نوبت دکتر دارم یکساعت و نیم راهه تا اونجا برم خسته شدم به خدا

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
ی تست قند خون ناشتا بده گلم خیالت راحت بشه 

مادر شوهرم دیابت داره با دستگاه اون میتونم تست بدم ؟ یا نه ؟

2706