2726
عنوان

اونایی که زیر 20 سال ازدواج کردن

1507 بازدید | 38 پست

اگه برگردین به قبل باز هم توی اون سن ازدواج می کنید ؟

در اون سن ملاکتون برای ازدواج چی بود؟

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)

اره 

ملاک خاصی نداشتم اما برام مهم بود همسرم مودب کاری و معتاد هم نباشه 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرای من هر دوشون 18 سالگی ازدواج کردن والان بچه ی بزرگ هم دارن درسته خیلی از زندگی جلو هستن ولی همبشه میگن که کاش بالای 30 سال بودیم بعد ازدواج میکردیم . 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

اره😁 برگردم بازم ازدواج میکنم

۱۹ سالم بود

ملاکم اخلاق و ایمان و خانواده ش و تحصیلاتش بود

خب مسلما اون سن نمیشه از یه پسر ۲۴ ساله انتطار شغل فلان و پول فلان داشته باشم

شغل و پول رو خدا میرسونه😅

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

خواهر من ۱۷ سالگی ازدواج کرد شوهر شم ۲۲ بود و رفت تهران تو شهر غریب الان ۱۹ سال از زندگیش میگذره به همت شوهر کاریش‌ و قناعت خودش الان خداروشکر همه چیز دارن و خیلی پولدارن‌ ولی جفتشون شکسته شدن 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

از زندگی و شوهرم راضی ام و این فندق تو شکمم ولی احساس میکنم زود ازدواج کردم شاید بخاطر اذیتاییه که شدم 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

۱۹ سالم بود 

خداروشکر خیلی راضیم از زندگیم و همسرم 

حتی اگه میشد زودتر هم باهاش ازدواج میکردم 

من تا قبل ازدواجم اصلا معنی زندگی رو نفهمیدم همیشه خداروشکر میکنم که همسرمو بهم داد خدا تا موقعی که زندم برام حفظش کنه 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

بله ۱۹سالگی ازدواج کردم الانم۲۰سالمه

ملاک مهم نبود عاشق همسرم شدم و هستممممم❤😍🤚

صد درصد برگردم عقب بازم همین انتخابو میکنم

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
2706