2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توی شهر ما طلافروشیها رو تابلوی مغازه اسم فامیلی خودشون رو میزنن.مثلا

طلا و جواهری علی امیری.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

اگه از اسامیه ناسیونالیستی خوشتون میاد پارسه زیباست..

اگه اسم یونیک دوست دارید ، ی اسم شخصی بسیار مناسبه..مثل گالری طلای سارینا 

اگه هم برای جذب مشتری ب دنبال اسم هستید ، فامیلیتون بسیار مناسبه ، چون ممکنه مردم فکر کنن ک این شغل خانوادگیتون بوده و دارای قدمت طولانیه و برای کاسب ها چیزی با ارزش تر از اسمو رسم نیست..

😉😍😎

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
اگه از اسامیه ناسیونالیستی خوشتون میاد پارسه زیباست.. اگه اسم یونیک دوست دارید ، ی اسم شخصی بس ...

درسته عزیزم حق با شماست همسرم میخواد فامیلش رو هم بنویسه ولی یک اسم هم باشه گفتم اسم پسر بزرگمون رو بنویس محمدطاها قرار هم بر همین بود ولی نمیدونم حتما کسی نظرش عوض کرده. بهش میگم اسم خودت بنویس میگه نه به نظرم همون اسم پسر بزرگم بهتره کنارش هم فامیل /؟؟؟

خدایا هزار مرتبه شکرت   
درسته عزیزم حق با شماست همسرم میخواد فامیلش رو هم بنویسه ولی یک اسم هم باشه گفتم اسم پسر بزرگمون رو ...

عالیه عزیزم اسمای خونوادگی تاثیر زیادی توی جذب مشتری داره دیدم ک میگمااا

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
2706