2733
2734
عنوان

خانوما توروخدا بیاید درد زایمان 😭

392 بازدید | 50 پست

سلام خانوما من تازه شدم ۳۸ هفته دو سه روزه درد دارم زیر دلم میگیره هر ده دقه ول میکنه دوروزه خون قهوه ای ازم میاد اولش دردام کمتز بود الان بیشتر شده رفتم بیمارستان دوبار دوسانت باز شده رحمم 

کمرمم که دردش یکسره ی ولی دلم میگیره ول میکنه اولین باری که شروع شد هر ۲۰ دقه بود الان دوروزه شده هر ده دقه  ولی زیر شکمم شله با اینکه شکمم رو به پایینه ولی زیرش شله چیکار کنم وقت زایمانمه یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای جاااان نزدیکشه دیگه ..باید ورزش کنی تا بچه بیاد پایین چرا بیمارستان بستریت نکردن ؟!؟التماس دعا عزیزم به خبر و خوشی زایمان کنی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
ای جاااان نزدیکشه دیگه ..باید ورزش کنی تا بچه بیاد پایین چرا بیمارستان بستریت نکردن ؟!؟التماس دعا عز ...

نمیدونم چرا چون هفتم پایین بوده میگن وقتش نیس اوا رفتم یه بیمارستان بعدش رفتم یه بیمارستان دیگه نوار قلب و سونو دادم خوب بود

ممنونم عزیزم 

2 سانت باز شده و درد منظم داری تازه سوال میکنی که درد زایمانه ؟!؟

اره درد زایمانه  میخوای دردات شد هر 5 دقیقه برو بیمارستان 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2738

وایی عزیزم حتما برو توروخدا بستریت کنن 

من با دو بستری شدم دقیقا با همین علائم،زایمان کردم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نمیدونم چرا چون هفتم پایین بوده میگن وقتش نیس اوا رفتم یه بیمارستان بعدش رفتم یه بیمارستان دیگه نوار ...

دکتر مخصوص یا ماما نداری گلم ؟!؟

دیگه وقتشه.یکی از نشونهاش همون لکه های قهوایی.به سلامتی مبارکه خوشبحالت حس خوبیه

مرسی عزیزم اره لکه های قهوه ای زیاد دارم دردم زیاد دارم ولی نمیدونم چرا زیر شکمم شله نمیخوام طول بکشه اخه خیلی درد دارم

سلام عزیزم. من تجربه ای ندارم ولی خواهشا موقع زایمانت برای همه منتظرررا دعا کن ک این حس قشنگ مادر شدن رو بچشن....اگ شد برا منم دعاکن یادت نره هااا التماس دعا

انشالله قسمت تمام منتظرا... برام دعا کنین سالم بیاد بغلم
2 سانت باز شده و درد منظم داری تازه سوال میکنی که درد زایمانه ؟!؟ اره درد زایمانه  میخوای دردا ...

رفتم بیمارستان گفتن ماه درده گفتم خون میاد ازم درد دارم گفتن نخیر برو دردات زیاد شد بیا حالا منم اومدم خونه تا دردام زیاد بشه برم‌ هرچی میگم حرف خودشونو میزنن

یکم قر بده و پنگوئنی راه برو نزدیک زایمانته ولی درد زایمان نیست. اگه nst  خوب بوده مهم نیست ولی برو پیش دکترت بهش در مورد ترشحات و دردات بگو. تو خونه هم تنها نباش. بگو یکی این دو هفته  بیاد پیشت. 

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706