2703
2553
عنوان

شوهرم دست بزن داره و فحاشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2271 بازدید | 22 پست
یه مدته به جدایی فکر میکنم چون به قول شما درست بشو نیست یکی دوبار نیست که کتک زده و فحاشی کرده اصلا ...

فقط قشنگ فکراتو کن , جدایی آسون نیست اما راه نجاته واسه کسی که داره با یه ادم زبون نفهم زندگی میکنه که مشاوره ام جوابگوش نبوده, مهریه تم خوب درباره ش تحقیق کن که یوقت هاپولی نکنه😊

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم نامزدم. شوهرم دست بزن داره و ب خودم و خانوادم بی احترامی میکنه.کمتر از یکساله ازدواج کردیم.و واقعا هیچ مشکل خاصی نداریم سر چیزای خیییلی بی ارزش و مسخره که به هرکی بگی خندش میگیره دعوا میکنه و میزنم.هزاران بار کوتاه اومدم ولی این دفه همه فهمیدن دیگه فک کنم نه خانواده من اونو بپذیرن نه خانواده اون منو.همه میگن طلاق بگیر ولی من میخوام بعنوان اخرین گزینه به طلاق فکر کنم.میدونم خیلی احمقانس ولی من خیلییی دوسش دارم عاشقشم.اگه برگرده بگه دوباره شروع کنیم قبول میکنم.چیکار کنم بنظرتون؟😔💔

چون دوستش داری تحمل میکنی ...واقعا این حرفو بهش زدی ؟؟شما خودت مجوز اینکارو بهش دادی بعد الان میگی چ ...

بابا من نامزدم درست یک سال و نیم هست من شوهرم ۱۵ سال ازم بزرگه ۱۷ من سن دارم ۳۲ اون خسته شدم انقدر کتکم میزنه هیچ وقت رفتار عاشقانه نمیکنه؟ 

بابا من نامزدم درست یک سال و نیم هست من شوهرم ۱۵ سال ازم بزرگه ۱۷ من سن دارم ۳۲ اون خسته شدم انقدر ک ...

الان سوالی بود یا تاکیدی ؟برای چی 17 سالگی شوهر کروی اونم به مرد 32 ساله ؟واقعا بقیه پسرها نابود شده بودند یا تو ازدواج حلوا خیرات میکردن که ترسیدی جا بمونی آخه ؟فکر کردید چرا یه مرد 32 به جای همراه داشتن میری یه دختر 17 ساله میگیره ؟چون میخواد تسلط روش داشته باشه و هر غلطی کرد زنش بترسه و رفتارشو خودش درست کنه ..وگرنه مردی که تو این سن میره دنبال نوجوون از دید به شدت مشکلات اخلاقی داره

2714