2737
2734
عنوان

شوهرم دست بزن داره و فحاشه

2277 بازدید | 22 پست

لطفا کمکم کنید شوهرم موقع عصبانیت کتکم میزنه و فحاشی به خودم و خانواده م میکنه همیشه بهش گفتم چون دوسش دارم تحمل میکنم ولی از وقتی که پیش خانواده ش دعوامون شد و کتکم زد دیگه از چشمم افتاده چیکار کنم به نطرتون ؟؟مشاوره هم رفتیم جواب نداده 6 ساله ازدواح کردیم بشدت عصبیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون دوستش داری تحمل میکنی ...واقعا این حرفو بهش زدی ؟؟شما خودت مجوز اینکارو بهش دادی بعد الان میگی چرا اینطوریه ؟؟واقعا ببخشید ولی عزت نفس شما از صفر هم کمتره ..رفته تو منفی ..ایشون سلامت روحی و روانی نداره و شما باحرفت تصدیق کردی کارشو 

2738

یه زن چرا باید عمرشو صرف ادم کردن یه نامرد بکنه, مردی که هم فحش میده ,هم میزنه, هم عصبیه, هم جلوی خانواده ادمو بی حرمت میکنه  کاری که خانواده ش براش نکردن .. جای دوست داشتن داره? تا با یه بچه اسیر نشدی خودتو راحت کن , چندساله ازدواج کردی?

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
نه بچه نداریم خداروشکر ولی ایندفعه گفتم اگه دست روم بلند کنه دیگه یه دقیقه هم باهاش زندگی نمیکنم

هرباز بزنه مطمئن باش میگی ایندفعه دیگه زندگی نمیکنم  و بازم میکنی چون طبیعت زنا سازش و عشقه , زن ساخته شده واسه عاشقی و زندگی کردن ... بعضی از اقایون حمال تر ازین حرفا تشریف دارن که بگی و بفهمونی از چیزی ناراحتی دهنتو وا کن درباره ش حرف بزن لازم به جفتک انداختن نیس😤 هیچوقتم درست نمیشن چون عصبی اند و عصبی بودنشونم منوط به مشکل روان هست

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2706