2726
توهم خود منی همیشه خسته ای با این تفاوت که جاری ندارم خودمو خواهر  شوهرم که اونم خستست میشینم ی ...

🤣

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حال ندارم جاریام خیلی کار میکنن پدرشوهرم بهم میگه تو کار نکن هوای بچه تو بگیر ولی به حد نیاز کار میکنم خودی نشون میدم😁😁😁

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

بنظر من هرکسی هرجور راحته زندگی کنه

منم خونه مادرشوهرم باجاری دیگم ظرف می‌شورم بقیه چتریان به رو خودشون نمیارن ولی من همینجوری راحتم

اصلنم درموردشون حرف نمیزنیم

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
2728
خیلی نامردی.. پروفتو عوض کن نصف شبی شکمم قار و قور افتاد 🤕🤕

😆😆😆😆😆خودم نیگاش نمیکنم ک ضعف نکنم

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

من سه تا خواهر شوهر دارم دو تا جاری

من و یه جاری و دو تا خواهرشوهر کلا خسته ایم.ولوووو

یه خواهرشوهر بدجوری  کاری...یه جاری  بدجوری خود نما...میرن کار میکنن...ما هم به خستگیمون میرسیم

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
یعنی عین خودمی من جاری هام خونه مادر شوهرم فقط میشورنو میسابن و تمیز میکنم ولی من نه که نکنم خیییییل ...

منم همینجورم اخه تایکمم وایمیسم کمرم درد میاد

💙 با افتخار استقلالیم ...
2706