2703
2553

ما امروز صبح رفتیم اونجا چون جمعه بود مادرشوهرمم پتو انداخت بدوزه منم که حوصله این چیزا ندارم همینجوری که تو گوشیم بودم نشستم و یه تعارفی زدن اونم گفت نه چون لازمه دارم میدوزم بعد اون یکی عروس از راه رسید تا رسید اومد بالا سر پتو نشست و دوخت .. کلا ادم کاری هست ولی من نه زیاد اما نه من به اون خرده میگیرم نه اون به من پشت همم صفحه نمیزاریم ... حالا حتما همتون میگید توام میدوختی سیاست داشته باش .. منم همیشه کار میکنم ولی کم کلا ادم خسته یم :))

💙 با افتخار استقلالیم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب الان چی بگیم ما😐

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

مث منی

گیو می ع های 5

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2714

عجب عروسی گیر مادر شوهرت اومده😎😎

تورونمیگن هااا باجاریتم

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐
2706