1954
1955

ما امروز صبح رفتیم اونجا چون جمعه بود مادرشوهرمم پتو انداخت بدوزه منم که حوصله این چیزا ندارم همینجوری که تو گوشیم بودم نشستم و یه تعارفی زدن اونم گفت نه چون لازمه دارم میدوزم بعد اون یکی عروس از راه رسید تا رسید اومد بالا سر پتو نشست و دوخت .. کلا ادم کاری هست ولی من نه زیاد اما نه من به اون خرده میگیرم نه اون به من پشت همم صفحه نمیزاریم ... حالا حتما همتون میگید توام میدوختی سیاست داشته باش .. منم همیشه کار میکنم ولی کم کلا ادم خسته یم :))

💙 با افتخار استقلالیم ...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

خب الان چی بگیم ما😐

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
1965

مث منی

گیو می ع های 5

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
1967
1974
توهم خود منی همیشه خسته ای با این تفاوت که جاری ندارم خودمو خواهر  شوهرم که اونم خستست میشینم ی ...

🤣

حــشریتــ     زدهـــ      بــهـ     بــشریتــ   دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

منم حال ندارم جاریام خیلی کار میکنن پدرشوهرم بهم میگه تو کار نکن هوای بچه تو بگیر ولی به حد نیاز کار میکنم خودی نشون میدم😁😁😁

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕💞

بنظر من هرکسی هرجور راحته زندگی کنه

منم خونه مادرشوهرم باجاری دیگم ظرف می‌شورم بقیه چتریان به رو خودشون نمیارن ولی من همینجوری راحتم

اصلنم درموردشون حرف نمیزنیم

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
1718