2733
2734

چندماهی میشه اومدن طبقه پایین ، تازه ازدواج کرده ،،،، منم ده سالی هست ازدواج کردم. ... چهارسالی میشه که توی این ساختمونم. .... همیشه فضولی میکرد که چرا جاروبرقیت طول میکشه ؟ منم کفتم مگه تو صاحبخونه ای ؟ که آمار میگیری ؟

و خیلی چیزای دیگه که ..... که اون روز برای چندمین بار با لحن شوخی گفت من آمارتونو دارم که چه شبایی رابطه دارید 😐😐😐 منم گفتم چطور ؟ میگه حواسم هست اول یکیتون میره دستشویی صدای در میاد بعد برای دومین صدای در میاد که حدس میزنم حتما رابطه داشتید. ....گفتم مگه تو فضولی. ... میگه خب آپارتمانه نصفه شب هم صدا نیس و من میشنوم 😡😡😡اینم بگم که من همیشه حواسم به همه چی هست که صدا نداشته باشیم چون دو تا دختر دارم که توی هال میخوابیم ....... و توی این چهارسال هیچ مستاجری بهم این حرفارو نزده بود که بخواد امارمو بگیره. ...  

لطفا توهین و بی ادبی نشه. ..... ممنون میشم 

ساعت 0 عاشقی

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

محلش نزار . مفتش محل؟؟؟ خاک برسر

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بگو زشت ترین کار همین فضولی و درآوردن آماره مردمه و از آدمای فضول خیلی بدم میاد 

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
2706