2703
2553

واسه منم سواله

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

گفتن لایکم کن

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دیشب متوجه شدم یکی از اشنا هام که همسنمه تو پیجش تبلیغ میکنه از تبلیغاتش معلوم حسابی پول میگیره خوش ...

خبلابد فالوراش کاان

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 
2714
چی ؟ البته خوش ب حالش و ب خاطر اعتماد ب نفسش گفتم نه چیز دیگه 

میگم لابد تعدادفالوراش به کا رسیده

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 
ن بابا سه هزار تاست اما برای کل استان تبلیغ میکنه 

خب ازش بپرس ویو استوریاش چنتاس چطوریاس..بپرس ازش

2706