1619
1605

واسه منم سواله

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

گفتن لایکم کن

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

دیشب متوجه شدم یکی از اشنا هام که همسنمه تو پیجش تبلیغ میکنه از تبلیغاتش معلوم حسابی پول میگیره خوش ...

خبلابد فالوراش کاان

انجام خدمات علمی شامل:تایپ تخصصی پایان نامه و مقاله در ورد و لاتک،ترجمه متون تخصصی و عمومی،کمک در انجام پایان نامه و مقاله،تدریس دروس دانشگاهی و غیر دانشگاهی،حل سوالات درسی،اجرای کارگاه های اموزشی،کمک در انجام پروژه های درسی توسط جمعی از دانشجویان ممتاز دانشگاه های برتر کشور(اصفهان،صنعتی اصفهان،تهران،امیرکبیر،شریف)با قیمت توافقی    پیام بدید
1522

باید تو بیو بنویسی دریافت تبلیغات در دایرکت

ولی باید تعداد ممبرها و بازدیذ صفحت زیاد باشه تا بگن واسمون تبلیغ کن

تاحالا خودم انجام ندادم ولی هزینه بستگی داره که تبلیغ چی باشه 

🌹 اجازه نمیدم هرکسی وارد زندگیم بشه❤️😊
چی ؟ البته خوش ب حالش و ب خاطر اعتماد ب نفسش گفتم نه چیز دیگه 

میگم لابد تعدادفالوراش به کا رسیده

انجام خدمات علمی شامل:تایپ تخصصی پایان نامه و مقاله در ورد و لاتک،ترجمه متون تخصصی و عمومی،کمک در انجام پایان نامه و مقاله،تدریس دروس دانشگاهی و غیر دانشگاهی،حل سوالات درسی،اجرای کارگاه های اموزشی،کمک در انجام پروژه های درسی توسط جمعی از دانشجویان ممتاز دانشگاه های برتر کشور(اصفهان،صنعتی اصفهان،تهران،امیرکبیر،شریف)با قیمت توافقی    پیام بدید
1614
ن بابا سه هزار تاست اما برای کل استان تبلیغ میکنه 

خب ازش بپرس ویو استوریاش چنتاس چطوریاس..بپرس ازش

1626
مرسی پیجت باحال بود فقط یه سوال اونا رو خودت فیلم میگیری یا کپی میکنی منم قصد دارم یه پیج بزنم اما ه ...

فیلمارو کپی کردم چون خودم بچه دارم وقت فیلم گرفتن ندارم ولی فیلمایی رو گذاشتم که خودم ازش استفاده کردم ودستورش امتحان شدس،پیج زدن وقت میخاد باید بری فالووشون کنی لایک کنی تا بشناسنت

1628