2726

انشالا به بهترین خواسته هاتون دست پیدا کنید . اگر خوش قوله شوهرت و حرفاش  رو عملی میکنه .نگران نباش. ولی اگر بدقوله و  لجباز ه. باهاش اتمام حجت کن که در یک مدت تعیین شده براتون  جا ومکان بگیره که فاصله تون  زیاد نشه و دوری  فاصله نندازه . 

چطوری صبر کردی؟؟؟من الان پیشمه کلی گریه کردم😢

شوهرخواهرمن رفت تهران براکار هم سرمایه شو از دست داد هم قرض بالا آورد بعدشم برگشت 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهرخواهرمن رفت تهران براکار هم سرمایه شو از دست داد هم قرض بالا آورد بعدشم برگشت 

ای خدا

نزنین این حرفا رو

این بنده خدا استارتر اومده اینجا آروم شه.

نیومده که دلش رو خون کنیم. خودش ناراحته و استرس داره مام هی هم بزنیم؟!

انشالا به بهترین خواسته هاتون دست پیدا کنید . اگر خوش قوله شوهرت و حرفاش  رو عملی میکنه .نگران ...

مرسی ازتون

نه خودش میگه بعده یمدت خونه میگیره ک منم ببره پیش خودش

وقتایی ک نیس چیکار میکنی؟؟؟

من سرکارم.فقط ظهر و آخر شب ک میتونیم پیام بدیم.هیچ هرشب عکس می‌فرستیم برای همدیگه و از ایندمون میگیم.

خودتو تا میتونی مشغول کن و به چیزای مثبت فکر کن 

آدم خوبی باش,اما وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن...!  

[QUOTE=99552647]ای خدا نزنین این حرفا رو این بنده خدا استارتر اومده اینجا آروم شه. نیومده که دلش رو خون کنیم. خود ...[/QUOTE حداقل به شوهرش میگه تهران خبری نیست

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706