2726
همش ماهی یبار؟؟؟؟,اسم این ک زندگی نیست

هرچی هست دیگه چیکار کنیم منتطریم بجه دنیا بیاد ماهم بریم متاسفانه منم شاعلم خیلی سخته 

زندگی از این سخت ترها هست مطمعن باش

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
منم میگم ولی قبول نمیکنه میگه برم بعده یمدت توام بیارم پیش خودم

كاش قبول نميكردي مرد نبايد به دوري عادت كنه وقتي رفت همش بهوووونه بگير بگو نيستي نميتونم خودتو بزن به مريضي پاشو برو بيشش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادت میکنی شوهر من دوساله کارش کلا تو ترکیه شده منم یه شهر دیگه دور از خانواده عادت کردم‌ماهی یبار م ...

چطوری صبر کردی؟؟؟من الان پیشمه کلی گریه کردم😢

2728
دیگه دق کردن نداره. میخوایین برای  بهبود زندگیتون  تلاش بهتر و بیشتر کنید.  شغل شوهرت ...

مغازه کفش فروشی داره.من میگم ب کم قانعم میگه ن فردا بچه ب دنیا بیاد کلی پول میخواد

منم میگم ولی قبول نمیکنه میگه برم بعده یمدت توام بیارم پیش خودم

یکی از همسایه های ما شوهرش رفت تهران برای کار بعد از یه مدت زنشو برد ولی زنش اونجا دووم نیاورد و برگشت بعدش شوهرش هر چند وقت میومد از زنشو و دوتا بچش سر میزد با هم خوب بودن و زنش میگفت بهش اعتماد کامل دارم تا اینکه یه روز خبر آوردن که شوهرش زن گرفته دنیا رو سرش خراب شد طفلکی.دلم خیلی برای خودش و بچه هاش میسوزه

اخی درکت میکنم .منم شوهرم بخاطر کارش ازم جداست.هردفه که می‌ره کلی گریه میکنم

ولی به این فکر که برای بهتر شدن زندگیتونه ان شاءالله یه مدت بگذره وضعش خوب بشه توروهم ببره .چاره ای نیست جز صبر

آدم خوبی باش,اما وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن...!  
یکی از همسایه های ما شوهرش رفت تهران برای کار بعد از یه مدت زنشو برد ولی زنش اونجا دووم نیاورد و برگ ...

لطفا لطفا کسی که اومده از دوری همسرش دردودل کنه رو نسبت به همسر و زندگیش بددل و شکاک نکنین.

هرچی هست دیگه چیکار کنیم منتطریم بجه دنیا بیاد ماهم بریم متاسفانه منم شاعلم خیلی سخته  زندگی ا ...

چقد پر طاقتی. دوسال  دوری و ماهی یکبار ببینی. واقعا عذاب آورع.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......
2706