2410
2553
عنوان

تیر کشیدن پهلو در بارداری

596 بازدید | 9 پست

سلام بچها من دو سه روزه  پهلو راستم تیر میکشه امروز بیشتر بود ولی قابل تحمل ممکنه عفونت ادرار داشته باشم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

کسی نیست نگرانم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم درد پهلو یا نشانه ی عفونت ادراری هیت یا کم شدن آب دور جنین

به احتمال زیاد اول آز عفونت ادراری اتجام میدید اگه مسکلی نبود سونو انجام میدی

اگه عفونت ادراری همراه با داروها آب و مایعات بسیاری بنوشید

2456
چن وقته بارداری؟؟

هشت ماه کاملم

بله عزیزم درد پهلو یا نشانه ی عفونت ادراری هیت یا کم شدن آب دور جنین به احتمال زیاد اول آز عفونت اد ...

ترشحات زرد رنگ دارم و یکم بو میده ممکنه عفونت باشه 

هشت ماه کاملم

هااابسلامتی ایشالله بدون هیچ مشکلی وضع حمل کنی گلم...نمیدونم والامن تجربه ی بارداری ندارم فعلا۲ساله منتظرم تنبلی تخمدان دارم والان۹روزه آی یوآی کردم ومنتظرنتیجه ام...اماقبلایه بارعفونت ادراری گرفتم که ازتوکمرم تیرمیکشیدتاتوپهلوهام واینکه ادارارم روقطره قطره میکردم ...دیگه نمیدونم اطلاعاتم به دردت بخوره یانه گلم‌..توبارداری ونفست خیره برامنم دعاکن تابی بی بزنم ومثبت باشه

2714
هااابسلامتی ایشالله بدون هیچ مشکلی وضع حمل کنی گلم...نمیدونم والامن تجربه ی بارداری ندارم فعلا۲ساله ...

عزیزم الهی که چراغ خونت بزودی روشن بشه برا منم دعا کن فردا ازمایش میدم مشگلی نداشته باشم