2737
2739
عنوان

روتین شبانه پوست🥰

328 بازدید | 5 پست

سلام دوستان خوبین اول از همه لطف میکنید دوتا تاپیک قبلی منو گزارش بزنید فداتون ❤

خب شما شب ها قبل خواب برای پوستتون چکارهایی انجام میدین؟

میشه یه آبرسان قوی و خوب بهم معرفی کنید.

قدر همو بدونید زیر خاک انتن نمیده.🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای مطالعه مقاله معتبر خارجی به زبان فارسی درباره روتین روز و شب پوست به مجله زیبایی رنگدونه مراجعه کنید.

در  مجله زیبایی رنگدونه میتونید مقالات جذاب دیگه درباره آرایش حرفه ای، ازبین بردن جای جوش، نحوه صحیح شست و شوی مو و بدن و سایر مقالات معتبر خارجی ترجمه شده به زبان فارسی رو به صورت رایگان مطالعه کنید.

علاوه بر این می تونید در فروشگاه رنگدونه محصولات برند های معتبر بهداشتی مثل بایوآکو رو با قیمت مناسب تهیه کنید.

میشورم باآب خالی(چون همش تو خونم آرایش ندارم ۹۰درصداوقات) بعد تونر میزنم وبعداز۵تا۱۰دقیقه میشورم وگ ...

سلام فقط شبها قبل خواب تونر بزنیم ؟ اول بشورم با ژل شستشو بعد تونر با پنبه بعد روی اون کرم مرطوب کننده بزنم و بخوابم ؟ صبح هم همین روش ؟؟؟ پس کی صورتمو کامل بشورم ؟ اینجوری که ما شبانه روز صورتم مواد داره؟ میشه یکم راهنمایم کنید لطفا خیلی گیج شدم من🥺🥺🥺