2737
2734

سلام عزیزانم

امشب شب ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) هست بهمین منظور با تمرکز کامل و خلوص نیت رأس ساعت ۲۲:۴۵ همگی با هم سوره یاسین ،قلب قرآن❤️میخوانیم تا تمامی عاشقانی که در مسیر ناهموار قرار گرفته اند هر چه سریعتر مسیر واسشون هموار بشه و به خوشبختیه جاودان برسن و لذت زندگی رو در کنار عشقشون ببرن😍 الهیییییی آمیییین😍

امشب واسه تمامی مجردا از ته قلبمون و از اعماق وجومون دعا می کنیم که ان شاالله بهترینها سر راهشون قرار بگیره و هر چه سریعتر خوشبخت بشن و آرامش جزلاینفک زنگیشون بشه

کسانیکه مایلند در ختم شرکت کنند لطفا در کامنت اعلام بفرمایین

خوشبختیه تک تک شما عزیزان آرزومه❤️

خدایا شکرت❤️

میشه یکی ب نیابت از من بخونه؟ خودم نمیتونم😔

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هستم اسمم شراره ست عشقم بهم خیانت کرد رفت دیدن دوستم بهم نگفت اصن ولی میگه دوستت دارم دوستم 130 کیلوه دارم دق میکنم

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
سلام من میخونم به نیت این که عشقم بر گرده فقط لطفا همون ساعت منو لایک کنید که یادم نره یا ریپلای کن ...

سلام به روی ماهتون

ان شاالله حاجت روا بشین

چشم عزیزم❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
2738
وای چقدر سخت یعنی عشقتون با دوستتون رابطه داره؟

اون روز رفته بود پیشش گفته بود نفهمه اومدم تااینکه خودش لو دادبعدم گف منو چ ب اون 

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
2706