2733
2734
عنوان

مادر شوهر

1041 بازدید | 39 پست

مادر شوهر من خدای تمارضه.ی سره مریضه.اصلا از ۷ روز هفته این ۹ روزشو مریضه.جمعه شبها هم مهمونی میگیره مثلا بچه هاشو دور هم جمع کنه(جز تو این مهمونی ما هرگز باهم دیگه رفت و آمد نمیکنیم)امشبم که طبق معمول مهمونی داشت و طبق معمول هم مریض بود شوهرم گفت باید بری کمکش کنی(چون قبلا چند باری رفته بودم فک کرده بود دیگه وظیفمه من همیشه باید برم)منم گفتم نه مگه فقط من ی دونه عروسم؟خب بقیه ی بار بیان.بعدشم مادرت مریضه مهمونی نگیره(هیچ وقت ازم بابت هیچ کمکی تشکر که نمیکنه هیچ کلی هم تیکه میندازه و اعصابم رو بهم میریزه)مگه من کلفت بقیه ام؟!

حالا اونم قهر کردو خودش تنهایی رفت.بعدشم بهم گفت تلافیشو سر پدرومادرت به بدترین شکل درمیارم

ببخشید فقط میخواستم درددل کنم

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا به دادت برسه. به بهترین شکل درکت میکنم.

آخه فقط همین نیست لامصب جادوگره

نمیدونم عدالت خدا کجا رفته کی قراره تقاص کاراشو پس بده

2728

بنظرم مادرشوهرت یه تفاوتی بین تو که کمکش میکنی و بقیه قائل میشه...... من وقتی مادر شوهرم مهمونی داره یا کار داره خیلی کمکش میکنم ولی جاریم اصلا کمکش نمیکنه بخاطر همین منو از جاریم بیشتر دوس داره با اینکه جاریم خواهر زاده اشه ولی من باهاش نسبت ندارم.سعی هم میکنم تیکه ها و چیزایی که ناراحتم میکنه ندید بگیرم تا اعصاب خودم راحت باشه

بنظرم مادرشوهرت یه تفاوتی بین تو که کمکش میکنی و بقیه قائل میشه...... من وقتی مادر شوهرم مهمونی داره ...

اتفاقا این برعکسه.اصلا منو نمیخواد.دفعه پیش من داشتم غذا درست میکردم ی سره میگفت فلانی(جاریم)دسپختش از تو بهتره و فلانی این جوریه و اون جوری...تحریکم میکرد که ول کنم برم که دردسر درست کنه

2738
عیبی نداره  بعدا توجیهش کن ک بقیه هم باید برن کمکش وگرنه بخاطر مادرشوهر اینکارو نکردی

گفتم گوش نداد.گفت من به بقیه کار ندارم تو باید انجام بدی.همیشه میخواد منو قربانی خانوادش کنه

آخه فقط همین نیست لامصب جادوگره نمیدونم عدالت خدا کجا رفته کی قراره تقاص کاراشو پس بده

عدالتی در کار نیست. قرار نیست تقاص بده.

سرنوشت ما این بوده که از دست اینا بکشیم.

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
شوهرت خیلی پرروعه ،بهش بگو مگه مامان من مهمونی میگیره تو خرجشو میدی که من برم کارای مامان تورو بکنم& ...

خوب شد یادم دادی.آره تازه اینا خرجشونم از شوهر من میگیرن.مهمونی پاگشای پسر خواهر شوهرم ۵ میلیون شوهرم خرج کرد

اتفاقا این برعکسه.اصلا منو نمیخواد.دفعه پیش من داشتم غذا درست میکردم ی سره میگفت فلانی(جاریم)دسپختش ...

مادر شوهر منم همینجوری بود تو کارای مهم از جاریم نظر میخواست و منو فقط واسه کارکردن مثلا من تو خونه تکونی من همه جا رو تمیز میکردم موقع چیدن دکوریا و زدن تابلوها از جاریم نظر میخواست منم بخاطر شوهرم هیچی نمیگفتم ولی بعد از دوسه سال بهش ثابت شد و الان جاریمو هیچی حساب نمیکنه ظاهرا باهاش خوبه ها ولی در مجموع من رو به اون ترجیح میده.... شما هم کمی صبر کن و تیکه ها رو تحمل کن بالاخره خودشم میفهمه

عدالتی در کار نیست. قرار نیست تقاص بده. سرنوشت ما این بوده که از دست اینا بکشیم.

پس چرا انقدر تو قرآن تاکید داره که تقاص ظالما رو گرفته.مگه خودش نگفته هرکسی به اندازه ذره ای بدی کنه بدی میبینه.پس چرا این نمیبینه؟ما ۶ تا عروس بودیم.یکی که شوهرش مرده تولشو گذاشته و دررفته.تو ما ۵ تا ۴ تامون مریض شدیم از دستش ولی خودش تو ۷۳ سالگی سالمه سالمه!

2706