2733
2734
عنوان

عذاب کشیدن از دست مامانم

463 بازدید | 32 پست

مامانم خیلی با حرفاش با منتاش با حسادتش منو اذیتم می کنه نمی دونم چیکار کنم از دستش مرتب نفرین می کنه جلو بقیه بد من وشوهرمو می گه هی خرابمون می کنه بهشم که می گم چرا بدش میاد می گه من مگه چی گفتمو شروع می کنه به دعوا کردنو نفرین کردن. دیگه می خوام خودمو بکشم از دستش 

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
یا خود خداااا خب چرا ؟؟از شوهرت خوشش نمیاد؟؟

انتظار داره همه جا با ما بیاد انتظار داره من قید همرو بزنم خوشش نمی یاد من رفت و آمد کنم با فامیل شوهرم تا برم می گه اونارا بیشتر می خوای

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

مثل مامان من به همه میگه لچه خواهرم ک نوش باشه شبیه داهاتیاس�😒

یروز شنیدم ازش انقد ناراحت شدم اصلا ازش متنفر شدم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

اگه الان هر روز میری خونش تبدیلش کن به هفته ای یه بار 

اگه هفته ای یه بار میری تبدیل کن به دو هفته یه بار 

اگه بی طاقتی میکنه به جاش بهش زنگ بزن ولی زود زود حضوری نرو .. الکی بهانه بیار مهمونی دعوتم یا حال ندارم یا خودمون داریم میریم بیرون 

اصلا هم از مامانت جلو شوهرت بد گویی نکن 

فقط تو عمل دوری و دوستی کن تا عزیز بشی 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️
2706