2726
عنوان

سرویکس ۴ میلی متر

774 بازدید | 97 پست

خانما من هفته ۲۸ بارداری ام طول سرویکسم ۴ میلی متر دهانه رحمم ۱سانتو نیم باز بااین وضع بنظرتون کی زایمان میکنم؟😔خیلی داغونم نمیخوام بجچمو از دست بدم 

خدایا شکرت تنهام نزار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لطفا استراحت مطلق کن سی هفتت پر شه خطر کمتر شه و آمپول ریه هم حتما بزن

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
دكترت چي گفت؟؟؟

هیچی رفتم بیمارستان گف موندن و نموندنت فرقی نمی کنه اینجا مرخص میکنم برو بم سرم و اینا زدن انقباضات بخاب بعدم آمپول بتا زدن و مرخص کردن

خدایا شکرت تنهام نزار
۴ میل 😔

وای خیلی کمه که 

جفتت قدامیه؟ 

استراحت مطلق باس

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
۴ میلی متر

استراحت کامل باش عزیزم ، انشالله داروهاتم مصرف کنی چیزی نمیشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706