1345
1341

نه ندادم

میشه برای ارزوهام صلوات بفرستی؟😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

اگه دوست اجتماعی باشه بهش میگم ولی اگه از فامیل یا همکلاسی باشه نه

بگذار زمستان هرچه می خواهد شاخه هایم را خمیده کند...      من دختر بهارم... دوباره شکوفه می زنم...
1350
1376

نگا کن همین دیروز از نامزدم پرسیدم گف پسرا از دخترایی ک بهشون پیشنهاد میدن بدشون میاد حالا دیگه هر طور مایلی

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   

نه ب هیچ وجه

خداجونم سه چهارتا بچه سالم صالح به ما عطا کن                                                                                                                                       به مباحثه با افراد دارای یه سلسله ویژگی های خاص بسیار علاقه مندم چون ذهنمو سوق میده ب استدلال و تحلیل بیشتر موضوعات...چیزی که کمتر در موقعیت مجازی تجربه اش کردم خصوصا در نی نی سایت!😐                      
1288

عزیزم مطمعن بشو کسی تو زندگیش نیست بعد تصمیم بگیر. درضمن پسرا از دختری ک بیاد سمتشون خوششون نمباد . چ ما زنا خوشمون بیاد چ نیاد . خصلتشون همینه .

دوسدارن با سختی بدست بیارن

من یه دختر موفق خواهم شد حتما💪🤦‍♀️ملکه ی آینده😋👸
1364