2737
2734
عنوان

چطوری بانمک بنظر بیام؟؟؟؟؟

234 بازدید | 22 پست

شوهرم دیشب بحث از بحث شد گفت دخترباید بانمک باشه میبینی یکی قیافه ی خوشگلی نداره نرمال نیست اما بانمک وخوش صحبته یکی دیگه قیافه داره خوشگلم هست اما تلخ و بداخلاقه قشنگ اون بانمکه میدونم دخترعمه اشه، ک قبلا باهاش رفیق بوده منم تلخ بداخلاق چ جوری بانمک شم لطفا کمک 

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اونموقع باید من بشی

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
من جات بودم میزدم دهنش دندوناش بریزه میگفتم عزیزم خوب بود یا نمکشو بیشتر کنم

خدا شاهده اون موقع دلم میخواست خفه اش کنم اما ی خنده مسخره ایی زدم گفتم اره راست میگی

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   
خدا شاهده اون موقع دلم میخواست خفه اش کنم اما ی خنده مسخره ایی زدم گفتم اره راست میگی

بنظرم اصلا تغیری تو رفتارت نده و برات مهم نباشه حرفش چون فقط خاسته حسادت شما رو ببینه و لذت ببره اگ ضعف نشون بدی یاد میگیره همیشه ازاین ترفند کثیف استفاده کنه

2706