2737
2739
عنوان

چه جور شوهرمو ترک بدم بیایین جون من

2071 بازدید | 74 پست

شوهرم میگه تفننی تریاک مصرف کردم در حد چند بار الانم گفت میزارم کنار حالاتش خیلی عادیه اصلا بهش نمیخوره درد داشته باشع بهشم میگم میگه من خیلی الودش نشده بودم از کجا بفهمم داره ترک میکنه تفننی میزده الان درد نداره ترک کنه؟؟؟جایی میشناسین تو کرح من بتونم تو این زمینه اطلاعات کسب کنم تو گوگل جیزی متوجه نشدم 

خب کیت اعتیاد بگیر مثلا وقتی خاس بره دسشویی یهو بگو این ظرفو یکم ادرار بریز بذه اگه داد ک پاکه اگه نداد ریگ ب کفششه

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کیت اعتیاد بگیر مثلا وقتی خاس بره دسشویی یهو بگو این ظرفو یکم ادرار بریز بذه اگه داد ک پاکه اگه ن ...

اینو انحام میدم میترسم چیز دیگه مصرف کنه درد نکشع ازمایش جوابش منفی شه 😢

2731
2738
تفننی یه واژه الکیه بنظر من برای توجیه خودش یا شما بهتره حتما پیگیری باشی اعتیاد ب این راحتی نیست ع ...

بخدا چند روز خرف شده این میگم چه تفننی چه دایمی اعتیاد پیدا کردی میگه من اگه دایمی میکشیدم الان از درد مرده بودم 

اینو انحام میدم میترسم چیز دیگه مصرف کنه درد نکشع ازمایش جوابش منفی شه 😢

میگم ک بی هوا ازش تست بگیر مثلا نگو میخام ازت تست بگیرم شاید چیزی بخوره منفینشون بده یوقت ک خاست بره دسشویی بگو این ظرفم پر کن برو داروخانه بگو تست پنجگانه میخام بهت میدن همه چیو نشون میده اگه باشه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706