2410
2553
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمکم، خیلی بدبختم

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره چون کلا قرص هورمونا رو بهم میریزه  اگه از جلوگیریت مطمنی نگران نباش پریود میشی من خودم موق ...

مطمئن که از پیشاب میترسم

چون پیشاب هم احتمال بارداری کمی داره 

وگرنه موقع ارصا جلوگیری بوده 

من فکر میکردم با خوردن قرص اون ماهی که مصرف کنی پریودت بهم میریزه ولی تاثیر بلند مدتشا نمیدونم

2456

من یبار خوردم به غلط کردن افتادم،خیلی بد بود برام و عوارض داشت،اگه جلوگیری کردی نگران نباش احتمالا هورمونات به هم ریخته،سعی کن جلوگیری مطمن داشته باشی انقد قرص نخوری عوارضش زیاده

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
خواهشا هر کس میدونه یا براش اتفاق افتاده بهم کمک کنه من تو دوره عقدم و خیلی استرس دارم

اول یکم رعایت کن خوب .دوم منم اوایل ازدواجم اینجوری میشدم وقتی قرص اورژانسی میخوردم.سوم حالا باردارم بشی گناه نکردی .چهارم اگه دوست داری کسی نفهمه سریع عروسی بگیر بگو ما عروسی ساده دوست داریم .داداشو زندادش من اینکارو کردن

2714
اول یکم رعایت کن خوب .دوم منم اوایل ازدواجم اینجوری میشدم وقتی قرص اورژانسی میخوردم.سوم حالا باردارم ...

یعنی بوده که قرص بخوری و چند ماه پریودت نامنظم باشه یا نه؟ 

گلم تو شهر ما بارداری تو عقد جرمه حتی بین فامیل و تا آخر عمر سرکوفت داره مثل رابطه نا مشروع

اصلا شرایط عروسی الان ندارم 

خیلی ناراحتم

نگرانیت بیخوده چیزی نمیشه، از استرس زیاده که پریود نشدی و هم چنین دلیل دیگش استفاده از قرص هست.

برای اینکه مطمئن بش بیبی چک بگیر 

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔

بی بی چک کن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2706