2726

من توی مدت چند ماه مجبور شدم دوبار قرص اورژانسی بخورم

دفعه اول خوردم و بعدم پریود شدم

چندماه بعدش 

دوباره خوردم و این دفعه با چند روز تاخیر پریود شدم

حالا این سری پریودم عقب افتاده

قبل این موضوع ها منظم بود

ممکنه تاثیر قرصا باشه در بلند مدت یا باردارم؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شنیدم میگن چون قرص استفاده کردی تا دوهفته بعد از تاریخت هم پریودنشی مشکلی نداره چون بعد قرص تاریخ ...

گلم من این ماه قرص نخوردم

ماه قبل خوردم و بعد یه مدت پریود شدم ولی این سری نشدم

خب عزیزم شما نگفتی رابطت دخول بوده یا سطحی وسایل پیشگیری داشتی یا نه چندم پریودت بوده؟

همه اینا تو باروری تاثیر داره ولی اگه از وسایل پیشگیری استفاده کردی از استرس پریود نمیشی و یا بخاطر قزصا هورمونات بهم ریخته

و اینکه قرص اورژانسی سالی دوبار مجازه عزیزم یعنی هر شش ماه یکبار

خدایا شکرت😍
بله کلا بهم میریزه  من دوساله که بهم ریخته بجای یه هفته شده ۱۱ روز البته لکه بینی اضافه شده .. ...

یعنی ممکنه عوارضش بلند مدت باشه یا نه؟ 

مثلا چون قبلا خوردم الان این ماه بهم ریخته؟ 

خب عزیزم شما نگفتی رابطت دخول بوده یا سطحی وسایل پیشگیری داشتی یا نه چندم پریودت بوده؟ همه اینا تو ...

جلو گیری داشتم 

رابطه گرخطر نداشتم 

فقط نگرانیم از پیشابه که قبل از ارضا شدن میاد و موصوع دیگه اینکه من این ماه قرص نخوردم ولی پریود نشدم 

نمیدونم چرا اخه

یعنی ممکنه عوارضش بلند مدت باشه یا نه؟  مثلا چون قبلا خوردم الان این ماه بهم ریخته؟

اره چون کلا قرص هورمونا رو بهم میریزه 

اگه از جلوگیریت مطمنی نگران نباش پریود میشی من خودم موقع امتحانا از شدت استرس پریود نمیشدم

خدایا شکرت😍
2706