2726
عنوان

صلوات (حاجتدارا بیاید)

283 بازدید | 47 پست

💚بسم الله الرحمن الرحیم💚

سلام

امروز جمعه متعلق به امام زمان علیه السلام هست و همچنین روز شهادت مظلومانه امام جواد علیه السلام هم در این روز هست 

این غم عظما رو به همه شیعیان تسلیت میگم

خواهرا ذکر صلوات دسته جمعی میذارم واسه همه حاجت دارا

۱۴۰۰۰ صلوات نذر امام جواد علیه السلام هدیه به امام مهدی علیه السلام 

برای سلامتی و نزدیک شدن ظهور امام زمان علیه السلام

برای شفای همه بیمارا

سبز شدن دامن همه خواهرایی که بچه میخوان

خونه دار شدن هرکی که خونه نداره

رفع مشکل گرفتارا

حاجتروایی دلشکسته ها

و حاجات دل خودتون

ان شاءالله هرکدوم از عزیزانی که در این ذکر دسته جمعی حضور دارین و همه اعضای نی نی سایتی به حرمت امام جواد و امام زمان حاجت بگیرید

زمان قرائت تا چهار روز

خواهرا هر تعداد که میخواید سهیم بشید رو اینجا بگید اگه از ۱۴۰۰۰ تا بشتر بشه هم بهتر و عالی تره  

۱۰۰تا من

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۱۵۰۰  تا یا امام جواد

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

500تا التماس دعا

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2706