2733
2739

میدونم هممون دوست داریم بچموون موفق شه یا ارزو داریم در کنار کسی که دوسش داریم خوشبخت باشیم ولی به جز اینا چه کارایی دوست دااشتید به شخصه وااسه خودتوون انجام بدید؟؟ مثلا من همیشه دوست داارم شناگر ماهری شم البته شنام عالیه ولی  نه اونجوری که بتونم از رو  دایپ با حرکات نمایشی  بپرم... من خودم عاشق  رقصم و دوست دارم تو انواع رقص بهترین باشم یا دوست دارم انداممو توو بهترین حالت ممکن ببینم ... یا اینکه دوست دارم ۱۸۰ درجه بتوونم پا باز بشینم مثل چند سال  پیش  یا اینکه  عاشق اشپزیموو ...... کلی چیز گفتموو بازم کمه  شماها چی دوست دارین و چیکار کردین واسه خوودتون به شخصه؟

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

دوست دارم توی کاری که علاقه دارم خیلی موفق باشم 

و اینکه به استقلال مالی برسم 

یکی از بزرگترین دلایل وابستگی خانوم ها ب هنسرشون همین عدم استقلال مالی هست 

ای کاش درست بشه😔

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشگل باشم و پولدار

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
2728

دوست داشتم فوتبالیست باشم‌

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
2738
دوست دارم توی کاری که علاقه دارم خیلی موفق باشم  و اینکه به استقلال مالی برسم  یکی از بز ...

خب چه کارایی کردی؟ واسه این اارزوت

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
خب چه کارایی کردی؟ واسه این اارزوت

تقریبا هیچی 

همسرم مانع کارکردنم هست 

همون ترس اقایون 

میترسه وابستگی مالیم قطع بشه و بقول خودش پرواز کنم برم 😑

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706