2733
2734

میدونید هر بحثی بین من شوهرم پیش میاد

من احساس بد ی دارم یه حس عجز و ناتوانی

احساس میکنم شوهرم زنای دیگه رو خیلی دوست داره ینی حس میکنم همه زنا امتیاز مثبت دارن به غیر من

من یکم کم حرفم ینی ادمی نیستم بتو نم باخنده و شوخی حرفمو بزنمو جدیم

هرچه سعی کردم نشد واین واسم تاحالا ضرر بوده

عوضش شوهرم خیلی زبون بازوچاپلوس

ومن درمقابلش صفرم

از یه طرف شوهرم اسمسای زن همسایه روباهاش حرف زده بودم توپیامای گوشیم بود حرفاش،دیدو گفت خیلی سرزبون داره باخنده

منم  ناراحت شدم

پیش خودم میگم اینکه همه را به یک امتیاز +میبینه و فکر میکنم منو نمیبینه و من واسش پوهن مثبت ندارم میگم نکنه پشیمون باشه از ازدواجش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوئن . نه تو اعتماد به نفست کمه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2731

عزیزدلم جسارت نشه ولی با چیزایی که تعریف کردی فکر میکنم زندگی باهات خیلی کسل کننده باشه

یه فکری کن همسرت گناه داره

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2738

۹۰ درصد مردا عاشق خانومای پر انرژی ان والا من که شوهرم اول عاشق شیطنتام شد بعد خودم😐

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

قشنگم عسلم گلم همیشه بهارم عزیزدلم آبجی خوبم ، جلوی این افکار و احساسات غیر واقعی ت رو بگیر و با لبخند بخواب.

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2706