2737
2734

الان با گوشی کار میکنم میترسم😕

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
من که 6 ماه با گوشی کار میکنم اونم زیاد خدارو شکر اتفاقی برامون نیوفتاده

شوهرم و مادرشوهرم همش میگن یه لحظه هم با گوشی کار نکن اشعه داره الان بعد چند روز گوشیم برداشتم

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرم و مادرشوهرم همش میگن یه لحظه هم با گوشی کار نکن اشعه داره الان بعد چند روز گوشیم برداشتم

شوهر منم دائم میگه ولی من از بس استرس داشتمو روز شماری میکردم اگه گوشیم نبود واقعا دق میکردم

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
شوهر منم دائم میگه ولی من از بس استرس داشتمو روز شماری میکردم اگه گوشیم نبود واقعا دق میکردم

منم خیلی تنهام خیلی سعی میکنم با گوشی هم کار نکنم ولی امشب دلم خواست😕 

تا ۹ماه فقط با گوشی بازی کردم.هیچیم نشد خداروشکر.

شوهر منکه گوشی رو دلیل اصلی سقط می‌دونه😖

2738
تا این وقت صبح اگه بخوای باشی اررره

تازه برداشتم چند هفتس سمت گوشی نرفتم