2410
2553
عنوان

قانون جذبی ها بیان فقط

1510 بازدید | 62 پست

(عبارات تاکیدی )

• من لایق ازدواج با همسری با ایمان صادق مهربان ثروتمند و…هستم( هر ویژگی که دلتون میخواد اضافه کنید)

• من لایق شروعی زیبا پر از آرامش و شادی با همسر دلخواهم هستم.

• من لایق داشتن خانواده ای گرم و صمیمی و خوشبخت هستم.

• من امسال زندگی جدیدی را در کنار همسری که خداوند برایم انتخاب کرده شروع میکنم.

• امسال سال تغییرات جدید و شکوفایی و شروع یک رابطه زیبا برای من است.

• من بهترین رابطه را با همسر محبوب و دلخواهم دارم.

• گزینه های عالی و مناسب برای ازدواج کردن همیشه زیاد است.

• من رابطه ای عالی و شگفت انگیز دارم.

رابطه ام سرشار از عشق و محبت و درک متقابل است.

• من شایسته ی بهترین رابطه ها را دارم.

• من بهترینم و بهترین را جذب می کنم.

• همه چیز در زندگی ام نیکوست.

• با کسی زندگی می کنم که قدر مرا می داند.

هر عبارت ۲۱ بار تا ۴۰  روز

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چرا فک میکنین وقتی با خودتون حرف بزنین خوشبخت میشین؟ چ فایده ؟ جز اینک ب ادم روحیه میده فقط همین

عنوان تاپیک زده بود قانون جذبی ها.. به هر حال دوست عزیز همینقدر روحیه خوب بشه و حس و حال مثبت و یک ساعت هم از غم و بدبختی نگن بده؟ ایرادی درش میبینید؟!

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
تاثیر داره . ولی من یه مدل دیگه میکردم

خوشحال میشم تجربه تون رو بهم بگین برای دوستان عزیزی ک قصد این کار رو دارن

2714

من میخوام دوره شریفی رو بخرم انشاالله  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
سلام دوستان میشه منم راهنمایی کنید منم خیلی دوست دارم قانون جذبی باسم ولی نمیدونم باید چیکارکنم یعن ...

سلام دوست عزیز. ما باید اولین چیزی ک بدونیم توی قانون جذب اینکه ارتعاش مثبت بفرستیم ارتعاش یعنی توجه کردن و حس خوب داشتن خیلی موثره. کتاب و یا فیلم راز رو خوندین؟

خوشحال میشم تجربه تون رو بهم بگین برای دوستان عزیزی ک قصد این کار رو دارن

من مجرد بودم هرروز تو.خیالم با شوهرم صحبت میکردم. گوشی دستم میگرفتم و صحبت میکردم

اولها سخت بود برام اما بعدش راحت شد

هر مدلی تصور میکردم همون شد

تیپش قیافش 

نمیدونم چرا فارسی صحبت میکردم

واقعا هم فارس شد

درسته شوهرم خوبه ولی کاش ترکی صحبت میکردم تو.خیالم که الان اینجور غریب نمی افتادم

عالی بود😍

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``
2706