2726

پیش دکترم رفتم گفت چیزی نیست...داروخاته هم رفتم میگن باید بترکونیس بعد از فلان پماد بزن..ولی اخه مگه میشه جای ب این حساسی رو ترکون ..دردش وحشتناکه خب..چیکار کنم 

هیچی ندارم بگم...پوچم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه قطره هست واسه قارچه باید بزنی و مرتب خشک نگه داری سینه رو.اگه بعد شیردهی درد ادامه داره و تیر میکشه همون قارچه ولی گاهی شیره جمع میشه تو یه نقطه 

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
من اینطوری بودم یه ماه پیش. خوب میشه دو سه روزه.ولی قبول دارم از درد نمیشه شیر داد من شیرخشکم میدادم ...

من دوسه روز نیست الان یک ماه بیشتره...ی سری کاملهاله قهوه ایی سینم درد داشت رفتم دکتر گفت مجاری شیرت کامل باز نشدن..تازه زایمان کردم..الان هاله قهوه ایی تقریبن خوب شده همین جوش چرکی مونده

هیچی ندارم بگم...پوچم

عزیزم بترکونش

بعدش از اون یکی سینه ت شیر بده تا خوب بشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
اره موقع شیر دادنم حتی اخم میره هوا..اگه سوزن بزنم توش ک حتمن بیشتر

خب یه ماه درد کشیدی بدتره که

یه سوزن رو‌تمیز بشور و رو شعله بگیر تا ضدعفونی بشه، وقتی سرد شد سوراخ کن و فشار بده خارج بشه

یه بار درد بکش تموم بشه بره راحت شی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

منم دقيقا همين اتفاق افتاد برام

دقيق رو نوك سينهم بود.. انگار قد يه عدس سفت شده بود ، فشارش ميدادم پوستش سفيد ميشد

دكتر گفت روزنه شيرت بسته شده

سوزن زد ولى باز نشد

گفت تحمل كن خودش باز ميشه؛ منم بيخيالش شدم و بعد يه مدت ديدم نيست

من انقددا درد نداشتم

اندازه ش چقدده؟

من اینطوری بودم یه ماه پیش. خوب میشه دو سه روزه.ولی قبول دارم از درد نمیشه شیر داد من شیرخشکم میدادم ...

من این مشکل رو پیدا کردم، اگه میونین راهنماییم کنین

آره زیر سینم سفت شده مثل زمانیکه پرشیر میشه سینه، اما مشخصه احتمالا مسدود شده یکی از مجراهای شیر،از صبح سر سینم مثل یه جوش سفید شده و مک که میزنه پسرم میسوزه، چیکارکنم؟ 

زیر آب ولرم ماساژ دادم، حوله گرم کردم گذاشتم، خوب نشد

2706