2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

15 یا 16 نشون میده ....خیلی زود رفتی واسه همین نشون نداده

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
چرا زود رفتی  فازت چی بود؟  اینهمه اینجا میگن زود نرین الکی  باید تاهیر بیافته بای ...

بابا هزار نفرو تو همین نی نی سایت دیدم میگن اگه میخواین زود بفهمین بی بی نذارین برین آزمایش خون که خیلی خیلی زود نشون میده

چ علایم هایی داری.من هجدهم پری هست..یعنی همون موقع بیبی بزنم یا بعد هجدهم

بیبی رو باید دوروز بعد از عقب انداختن بزنی..هورمون حاملگی اول تو خون پخش میشه بعد تو ادرار

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!

البته دیگه به علائم اعتماد ندارم. ولی خوب سینه هام درد میکنه، زیر دلم منقبض و سفت شده، دمای بدنم بهد از روز تخمک‌گذاری بالا مونده و پایین نیومده، یه نقطه سمت راست دلم به سمت نافمم تیر میکشه. مخصوصا وقتی خیلی سر پا وایسم

2706