2737
2734

کمتر ناله کنیم،بیاییم نیمه پرلیوانو ببینیم.

هرکی پایه اس شروع کنه

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یه دختر باهوش  و با استعداد

هنر خیاطی که اگه روزی جایی تو زندگیم گیر کردم بتونم ازش امرار معاش کنم

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

مشکل خاصی توی زندگیم ندارم هرچی عست یا مالیه ک تقریبا همه دارن یا مشکلات جزئی

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

۲۰ روزه خونه‌م آماده نیست و خونه مامان بابامم خیلی سخته چون دلم میخواد خونه خودم باشم ولی خدارو شکر که این پدر مادرو دارم وگرنه کجا میخواستم برم❤❤❤❤❤

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

«یکی از بیمارى‌هاى خطرناک،

بیماری «عادى‌شدنِ نعمت» است.

این بیمارى چهار نشانه دارد:

1ـ این که نعمت‌هاى فراوانى داشته باشى، اما آنها را نعمت ندانى، و هیچگونه احساس [شکرگزارى] در قبالش نداشته باشى، گویى این که حقى کسب شده است.😊

2ـ این که وارد خانه شوى و همه‌ى اعضاى خانواده‌ در سلامتى بسر برند، اما «شکر خدا» را به جاى نیاورى!😊

3ـ وارد بازار شوى و خرید کنى و تمامى مایحتاج زندگى را در چرخ دستى بگذارى و به خانه برگردى، بدون این که قدردان و شکرگذار صاحب نعمت باشى، و این امر را عادى و حق خودت در زندگى بپندارى.😊

4ـ هر روز در کمال صحت و سلامتى از خواب برخیزى در حالى که از چیزى نگران و ناراحت نباشى، اما خدا را سپاس نگویى!😊

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
2706