2733
2734
عنوان

تایمر لباسشویی

4802 بازدید | 21 پست

بچه ها تایمر لباسشویی ما میزنه 15 دقیقه ولی 1 ساعت کار میکنه.میزنه 1 ساعت ولی 2 ساعت کار میکنه.دوو هستش.از اول همینجوری بوده ولی دیگه کفریمون کرده.طبیعیه اینجوری بودنش؟!لباس  و پودر هم به اندازه میریزم و اصلا زیاد پر نمیکنم

من آلوده ام اما نجاتم نده،که آلوده بودن به تو پاکیه...

دوو با توجه مقدار لباس فکر کنم تنظیم میکنه مال منم دوو فقط اخریشو شستشو سریع که 33 دقیقه است میزنم به اضافه ابکشی اضافه میشه 38 ولی برا لباس خیلی چرک کفریم کرده شما تو چه گزینه ایی می ریزید

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منم دوو امروز لباس انداختم فقط خشک کنه میزد ۱۲دقیقه نیم ساعت طول میکشید اصلا قاطی کرده بود

واسه شمام یهویی ارور میده؟؟

چند وقت پیش گذاشتمش رو شستشوی سریع نشست ولی امروز گذاشتم شست....بعضی وقتا هرچی پودر ریختم تو جاپودری میمونه...یعنی فقط ابکشی میکنه.کلافمون کرده.

مارک بیخودیه.

2731
دوو با توجه مقدار لباس فکر کنم تنظیم میکنه مال منم دوو فقط اخریشو شستشو سریع که 33 دقیقه است میزنم ب ...

چرک باشه اینتنسیو intensive میزنم.ولی فقط یبار این اشتباهو کردم.چوم ماشین 3.30 ساعت روشن بود.تایمرش زده 2.15 ولی بیشتر کار کرد.پول ابو برق...😐

دوو با توجه مقدار لباس فکر کنم تنظیم میکنه مال منم دوو فقط اخریشو شستشو سریع که 33 دقیقه است میزنم ب ...

تقریبا همون تایمی که نشون میده خاموش میشه لباسشوییتون؟

واسه شمام یهویی ارور میده؟؟ چند وقت پیش گذاشتمش رو شستشوی سریع نشست ولی امروز گذاشتم شست....بعضی وق ...

نه مال من همین امروز اینطوری کرد من راضیم ولی نمیدونم چش بود من به اندازه پودر میریزم اصلا توی جاپودری پودر نمیمونه چند ساله داری من یه ساله خریدم

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن
2738
تقریبا همون تایمی که نشون میده خاموش میشه لباسشوییتون؟

اره تو شستشو سریع اخرین و شستشو دستی همون تایمه ولی رو گزینه کتان و باصرفه و...نه

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2706