2737
2734

واسه یکی از دوستان عزیز و خوش قلب نی نی سایت که مشکل بزرگی دارند با قلبهای پاکتون که من بسیار معتقدم لطفا دعاکنید ایشون خیلی گرفتاری بزرگی واسشون پیش اومده و خودشون دائم الذکرند اما به دعاهای شما عزیزان‌خیلی اعتقاد دارند

امیدوارم انعکاس دعای خیرتون هزاران برابر در زندگی لمس کنید

هر تعداد صلوات که واستون ممکنه در کامنت لطفا اعلام بفرمایین و ثواب صلوات ها تقدیم به امام جواد 

خودم ۱۰۰۰ تا صلوات

❤️یکی از ختم‌های بسیار مجرب و مفید برای گرفتن حاجات، ختم صلوات بر امام جواد (علیه السلام) است؛ چرا که لقب این بزرگوار جواد می‌باشد، ایشان، در طول زندگی با برکت‌شان بسیار بخشنده بودند.

در امور دنیوی توسل به حضرت جواد (علیه‌السلام) بسیار مجرب است و زود حاجب انسان برآورده می‌شود. مرحوم آیت الله کشمیری (رحمه‌الله‌علیه) می‌فرمودند، برای برآمدن حوائج توسل به امام جواد (علیه‌السلام) بسیار مفید است به این طریق که صلوات ختم کنید و ثواب آن را به حضرت هدیه کنید.❤️خیلی التماس دعا واسه دوست عزیزم

خدایا شکرت❤️

سلام عزیزم

۵۰۰صلوات سهم من

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ۵۰۰صلوات سهم من

سلام خوش قلبمممممم

دورت بگردم مهربون

امیدوارم بحق امام جواد به زودی زود خبر حاجترواییتون بهم بدین و خوشحالم کنین

🙏🌹❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
2731
@مامانبزرگپانیذ     @فرانک20     @لبخندنگاه     @سامارا &nbs ...

ممنون عزیزم من 200تا میفرستم ان شالله مشکلشون به زودی حل بشه الهی آمین

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2738
@آنیتاآنیتا     @sallli     @مهناز9999     @malake_yazdahom ...

دورت بگردم ابجی گلم💖

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
نه دورت بگردم اما دوستمون تو بد آتیشیه و خیلی حالشون بده  یک دنیا ممنون مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

ان شالله که زود حالشون خوب بشه و مشکلشون هم به بهترین شکل حل بشه.

خدابزرگه 

500 تا

شرمنده کمه گلم.خیلی حتم و ذکر دارم

((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))                                    
۲۰۰ الهی ک مشکل دوستمون و همگی حل بشه  التماس دعا🤲🏻🌹

فدات بشم من

الهی قربون قلب پاکت برم این دوستمون خیلی حالش بده 

دلم کبابه واسش 

خیلی التماس دعا مهربونم

ان شاالله به هر آنچه در دل داری هر چه سریعتر برسی بهترینم🙏🌹😍❤️❤️

خدایا شکرت❤️
ان شالله که زود حالشون خوب بشه و مشکلشون هم به بهترین شکل حل بشه. خدابزرگه  500 تا شرمنده کم ...

الهی آمیییییین

یک دنیا ممنون

تعداد مهم نیست دورت بگردم حضورت و قلب پاکت کافیه واسه حاجتروایی مهربونم

🙏🌹😍❤️❤️

خدایا شکرت❤️
2706