2726

دخترم میره نهم میخواد انتخاب رشته کنه به نظرتون بهترین رشته چیه که حقوق خوبی هم داشته باشه دخترم عاشق درس ریاضی هست معدلشم بیست هس 

نظرات و تجربه هاتون رو بگید ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط علاقه  بهش بگو اینده تو هست و من هر چیزی که انتخاب کنی رو باهاش موافقم و حمایتت میکنم 

اجازه بده بره دنبال علاقش مطمئن باش هرچه که باشه خودش میتونه ازش نون دربیاره

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

عزیزم ریاضی اصلا آینده ای نداره..هرچقدم که تو اون رشته موفق بشه..تجربی هم اینقدر اشباع شده که نگووو..و رقابتم تو کنکور تجربی بمراتب سختتره..چون خواهر من رشته تجربی هستش با اینکه شاگرد ممتاز تو دبیرستان بود ولی الان دوساله پشت کنکوریه ..چون قبولی تو رشته های دانشگاهیه خوب تو رشته تجربی خیلی سخته..مث رشته های پرستاری و بیهوشی و اتاق عمل و..دندونپزشکی و پزشکی و داروسازی هم که جزو رویاهاست برای بچه های کنکوری ..چون واقعا سخت شده کنکور..مگه اینکه دیگه خییلی زرنگ و باهوش باشه طرف..

درکل رشته انسانی خوبه ..اگه یه علاقه نسبی هم بهش داشته باشه میتونه تو این رشته موفق بشه و یه وکیل خوب بشه..مث دوست من که الان دفتر وکالت داره و کلی هم درآمدشه..

عزززیزم میتونی از مشاوران تحصیلی هم کمک بگیری..انتخاب رشته رو دس کم نگیر..داری یه مسیر شغلی و درنهایت آینده دخترتو رقم میزنی..

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍