2733
2734
عنوان

مادرشوهر😠😠😠😠

315 بازدید | 28 پست

دخترم 1 سالشه امروزبردم خونه مادرشوهرم اوناطبقه بالای خونه مامیشینن.

اون خوابیده بود و خواهرشوهر کوچیکم ک 13 سالشه داشت لواشک البالو رو ازصافی رد میکرد،خواهرشوهرم ب دخترم گفت بیا لواشک بخور مادرشوهرمم شنید و یهویی بلندگفت سمیرا دستتو نکنی تو دهنش بعد بکنی تو لواشک بعد بلند شد دیدش من نشستم اون جا.یهویی رنگ پوستش شبیه بادمجون شد

1 ساعت بعدش دخترمم بدراشتم و رفتم درو زدم گفتم مامان منظورت چی بود ک گفتی دستتونزنی دهنش بهد بزنی تو لواشک؟؟

گفت ن کی گفتم من گفتم قاشق و ندی دستش بزنه ب اینور اونور بعد بزنه ب لواشک ،،،،هاشا کرد عوضی

حالا ب پدر شوهرم گفته ک عروست دنبال دعوامی گرده.اومده اینجوری گفته خب نومه  مثل گله(حرفشو انداخته جلو)ب همسرمم گفته ک زنت مثل خرا می مونه داشت فحشم میداد.شوهرمم عین بی غیرت ها خفه مونده بودو هیچی نمیگف این قدر گریه کردم ک نگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حرفش بد بوده که دهنی بچه رو نکنه تو کل لواشکا؟؟؟؟؟

البته کار بعدیش بد بوده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

عزیزم بنظرم مقصر خودتی

مادرشوهرت حرف بدی نزده ک تو انقد کشش دادی

خب خاسته لواشکش تمیزباشه

منم خوشم نمیاد کسی دست دهنیشو بزنه ب لواشکم

بنظرم نیاز نبود کش بدی ک اخرشم بهت فوش بده

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

وقتی گفته دیگه تو چرا بعدش دوباره بهش میگی معلومه حاشا میکنه.یکم سیاست داشته باش بروی خودت نیار یا به شوهرت بگو یا بیخیالش شو مسئله مهمی نبوده که بهت برخورده.بعصیا بدشون میاد از قاشق دهنی شاید.

2706