2410
2553
موقعیت ١ رو انتخاب کن کم کم پول جمع کنید شهر ٢ خونه بخرید هم اینو دارید هم اونو اگه الان بری شهر ٢ فقط یه خونه داری و زندگی کارمندی بچه تا قبل مدرسه نیاز آنچنانی به امکانات پیشرفته نداره
بامداد جمعه یکم اسفند ماه ١٣٩٣ دخترکم به دنیا اومد ☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه فکر میکنی بری شهر ب از شر دوستانش خلاص میشی.... زیاد مطمئن نباش.... مرد رفیق باز اگه ثریا هم بره باز رفیق بازه....
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
2720
تو شهر الف حرررففف خیلیییییییییی زیاده مثلا من بخوام کاری کنم به عنوان مثال دارم میگمااا اونقدر حرف هست که اگه همسرم راضی هم باشه بازم به خاطر حرف مردم پشیمون میشه
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
چی بگیم والله..... صلاح کار خویش را خسروان دانند
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
2714
نه عزیزم اون شهری که 10 دقیقه فاصله است نمیریم گفتم که تا شهر ب 1 ساعت فاصله هست
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
اصن چطوره تو همین واحد اپارتمانیمون باشیم و زمینم همون جا افتاده باشه! کاری به کارش نداشته باشیم میترسم که چند سال بعد فروش این واحد اپارتمان سخت باشه اینجا اپارتمان یکم که از ریخت بیوفته مشتری براش پیدا نمیشه بیشتر ویلایی میپسندن نه اپارتمان
اولش میخواستیم زمین و واحد تجاری رو بفروشیم و بریم شهر ب زمین بخریم و ساخت و ساز کنیم طبقه ی اخرش هم خودمون برداریم اما خب الان ساخت و ساز نمیصرفه