2733
2734

تایپک قبلیم ازتون خواسته بودم بادلهای پاکتون برام دعاکنیدک همسرم اجازه بده برم سرکارچون وضعیت اقتصادیمون خوب نیست وبراخاطرآینده بچه مونم شده یکیمون شغل ثابت وحقوق خوب بایدداشته باشه،شوهرم نمیزاره چون شهردیگه اس کاروشوهرم نمیخوادازخانواده اش ک قرونی بهمون کمک نمیکنن دوربشه،حالامن میخوام زنگ بزنم ب اون فامیلمون ک واسه ام کارجورکرده یه کم شرایط بدمون روتوضیح بدم بهش وازش بخوام یه مدتی کارروبرام نگه داره وب شوهرمم زنگ بزنه راضیش کنه نمیخوام شوهرم بفهمه چون اگه بفهمه نمیزاره بزنگم،البته ب هیچکسم نمیتونم بگم چون میترسم مادرشوهرپدرشوهرم خبرداربشن ونزارن،میخوام کارهاموبکنم بعدیه دفعه ای بگم خداحافظ مارفتیم درعمل انجام شده قرارشون بدم،اینجاماآینده ای نداریم ...بنظرتون زنگ بزنم ب فامیلمون یانه؟

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوب اگه فک میکنی صحبت کردن ایشون با همسرت میتونه کارساز باشه آره زنگ بزن چون بعضی مردا از دیگران حرف شنوی دارن یا تو رو در واسی قبول میکنن 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
اگه تاثیر داره زنگ بزن واالبته اگه کارش مناسب یه خانوم باشه

کارش مناسبه وحقوقشم خوبه فقط شهرش ازشهرما8ساعت فاصله داره

من میگم نه نکن اینکارو شوهرت بفهمه کار که برات درست نمیشه زندگیت هم تلخ میشه

کاربری قبلیت مال سال ۶۳بوده😂😩😂😂😂

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
به نظر من که اول از شوهرت مطمئن شو بعد زنگ بزن

اگه ب شوهرم باشه اصلأپیشرفت نمیکنیم،من نمیخوام بچه ام مثل خودم حسرت ب دل بزرگ بشه

2706