2726
عنوان

پرسش و پاسخ‌های قانون جذبی...

| مشاهده متن کامل بحث + 2194 بازدید | 179 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شیرین جون ناراحت شدم تاپیک رفت اما خب اینکه تجربیاتتو بازبون ساده بیان میکنی خیلی عالی و ازت م ...

سلام عزیزم. شما برای خودت تصور کن. اگر همسرت قبول نداره و موج منفی میده اصلا در این مورد باهاش صحبت نکن. اساساً باید یاد بگیریم از هدفهامون برای هر کسی نگیم، فقط میتونی به کسی بگی که تاییدت کنه. توتلاش خودتُ داشته باش. ان‌شاءاله که ارتعاش شما قوی‌تره و به خواستت میرسی. شاید از طریقی بغیر از همسرت این خواسته برآورده بشه.پس تو پر قدرت به راهت ادامه بده.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
سلام عزیزم. شما برای خودت تصور کن. اگر همسرت قبول نداره و موج منفی میده اصلا در این مورد باهاش صحبت ...

انشالله که بتونم فکر میکردم چون زندگی دونفرمونه پس باهم جذب کنیم سریعتر ب نتیجه برسیم

من میتونم💪💪💪💪

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
2728
سلام شیرین جون مثلا واسه رانندگی کردن چند تا جمله الهام بخش بهم یاد بده این خواستمه

خدا رو شکر که من رانندگیم خوبه، قانونمندم، و همیشه به راحتترین شکل ممکن و در سلامت کامل تا جایی که میخوام رانندگی میکنم و به مقصد میرسم و همیشه از رانندگی لذت میبرم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
شیرین جان؟

جانم؟ اگر من آنلاین نبودم شما سوالتونو بذارید. ببینم جواب میدم. 

جانم؟ اگر من آنلاین نبودم شما سوالتونو بذارید. ببینم جواب میدم. 

شیرین جان ممنونم صدام زدی عزیزم .

لطفا در مورد اینکه نیاز به یه هدف داشتن میتونه سد راه رسیدنمون باشه لطفا کاملتر بگید که بقیه هم حواسشون باشه ارتعاش نداشتن ندن . و اینکه انتظار رسیدن به خواستمونو نکشیم چون خود انتظار ارتعاش انتظار کشیدن بیشتر میده نباید منتظر بود باید حس داشتن اون خواسته رو داشته باشیم و رها باشیم سپاسگذاری بخاطر داشتنش درسته؟ 

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
شیرین جان ممنونم صدام زدی عزیزم . لطفا در مورد اینکه نیاز به یه هدف داشتن میتونه سد راه رسیدنمون با ...

همه اینایی که گفتی توی تاپیک زهرا جان که لینکشو توی پست دوم گذاشتم، هست و در موردش توضیح دادیم. 

از شما و دوستان دیگه خواهش میکنم اون تاپیکُ کامل بخونید، بعد هر جاش نامفهوم بود اینجا بپرسید، من توضیح میدم.

همه اینایی که گفتی توی تاپیک زهرا جان که لینکشو توی پست دوم گذاشتم، هست و در موردش توضیح دادیم.  ...

همشو مو به مو خوندم عزیزم ممنونم بازم برمیگردم مرور میکنم ❤ 

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
سلام عزیزم چجوری ارتعاش مثبت بفرستیم؟ با نجسم و جملات تاکیدی؟ یا باور

سلام 

اول از همه بگم که همه چیز در این دنیا از انرژی ساخته شده و ارتعاش مخصوص به خودشو داره. و ما با فکر کردن و توجه کردن به هر چیزی باهاش هم‌ارتعاش میشیم. مثلا وقتی به ثروت ، آسایش و راحتی که نتیجه به دست آوردن ثروت هست فکر میکنیم و توجه میکنیم، باهاش هم‌ارتعاش میشیم. ولی اگر خواسته ما ثروت باشه، ولی وقتی میخوایم فکر کنیم به این فکر کنیم که کِی از این بی‌پولی و بدبختی رها میشیم! یعنی به بی‌پولی توجه کردیم و با بی‌پولی هم‌ارتعاش میشیم. تمام افکار خوب که به ما حس و حال خوب میدن ارتعاش مثبت دارن و افکار منفی که حس و حال ما رو بد میکنن، ارتعاش منفی دارن. 

تجسم هم که از اسمش مشخصه، باید خواسته‌هاتونو توی ذهنتون تصویرسازی کنید، طوری که انگار به اون خواسته رسیدید و در شرایط مطلوبی که دوست دارید قرار گرفتید، کاملاً حسش کنید. 

جملات تأکیدی، اگر بخوام ساده بیان کنم میشه ابزاری که تکرار مداومش به ما کمک میکنه تا افکارمون مثبت بشه، و به جای اینکه به ناخواسته‌ها توجه کنیم، تمرکزمون بره روی خواسته‌ها. جملات تأکیدی باید طوری انتخاب بشه که به شما انگیزه بده، احساس خوب بده، احساس قدرت بده، احساس آرامش و اطمینان کامل بده و ... 

باور در قانون جذب شامل دو تا مورد میشه، در وهله اول یعنی اعتماد به نفس! یعنی خودتو باور داشته باشی، به اینکه توانایی و شایستگی رسیدن به خواسته‌هاتو داری. 

مورد بعدی هم اینه که باورِ هر کسی، حقیقت اون شخصُ خلق میکنه... به زبان ساده‌تر، شما چیزی که میبینید باور نمیکنید، بلکه چیزی رو که میبینید باور میکنید. 

به عنوان مثال: من یک آدم ثروتمند هستم که اطرافیان و اخبار و روزنامه‌ها میگن اوضاع اقتصادی به هم ریخته و مردم دچار مشکلات اقتصادی شدن، ولی من میبینم که حسابم همچنان پر از پوله و توی همین بازار من به راحتی دارم کارمو انجام میدم و درآمد کسب میکنم. من باور دارم که میتونم در هر شرایطی درآمد داشته باشم، پس باورِ من ، حقیقتِ زندگیِ منو خلق میکنه. 

امیدوارم که توضیحاتم روان و ساده باشه و متوجه شده باشید.

عزیزم از خیر خواهیت...از اینکه اینجا هم منو صدا کردی ممنونم..تاپیک زهرا رو کــامل مطالعه کردم...هنوز که نه...ولی اگه سوالی برام پیش بیاد از راهنماییت کمک میگیرم...توضیحاتت کاملا واضح و سلیسه...الهی خیر دنیا و آخرت ببینی که امروز کلی حس خوب شکرگذاری و آرامش بهم یاد دادی...انتقال دادی...کاش بتونم ذهنمو کنترل کنم...جهت دادن به تفکرات و ذهن یه مقدار انرژی بر و سخته...اما با راهنمایی های شما و کمک خدا حتما از پسش بر میام چون همه ی ما لایق بهترین ها هستیم پس بدستش میاریم  

حال می کنی چه شاگرد خوبیم چه خوب یاد گرفتم    

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد
2706