2703
2553
عنوان

پرسش و پاسخ‌های قانون جذبی...

2194 بازدید | 179 پست

سلام دوستان. تاپیکی که قبلا باز کرده بودم (با عنوان صفر تا صدِ قانون جذب، ناچارم متوقفش کنم. 

لینک تاپیک زهرا جونو میذارم، مطالب اونجا رو بخونید، در صورتی که سوالی داشتید اینجا بپرسید ، من جواب میدم. نکاتی هم که به ذهنم برسه حتما اینجا میذارم. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

تاپیک تمام رموز قانون جذب

فقط چون این تاپیک قفله، سوالاتتونو اینجا مطرح کنید. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چطور بارداری جدب کنم درصورتی که همسرم مایل نیست و انرزی منف برام میفرسته

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
سوالایی که توی اون تاپیک پرسیدن رو هم پاک کنین لطفا که تر و تمیز بشه

متأسفانه سایت قابلیت پاک کردن پست‌های اضافی رو نداره، وگرنه این کارو میکردیم. ضمن اینکه استارتر اون سایت یکی دیگس. 

برای ذخیره هم کنار علامت لایک که زیر عنوان هست، یه علامت دیگه هم هست که برای ذخیره کردن تاپیکه. 

2714

دوستان، سوالاتی که پرسیدین، جوابش توی اون تاپیک هست. لطفا مطالبشو کامل بخونین. 

توی قانون جذب فرقی نمیکنه که خواسته‌ی شما چیه، روش برای همه یکسانه. ریزه کاری و نکته داره که باید بهش توجه کنید. خواهش میکنم اون تاپیکُ کامل بخونید. مخصوصاً پست‌هایی که خودم گذاشتم بسیار ساده و با مثال گفتم.

@سوگولی70    

@ارغوان30    

@لیلابیهیچ    

@فاطمه67    

@ززززززهراااااااااااا    

سلام شیرین جون ناراحت شدم تاپیک رفت

اما خب اینکه تجربیاتتو بازبون ساده بیان میکنی خیلی عالی و ازت ممنونم

من یه سوال دارم من الان دارم تمرکز میکنم ارتعاش میفرستم جذب کنم اما همسرم انرژی منفی میده خب چیزی ک من قراره جذب کنم به دونفرمون مربوطه مطالبم براش فرستادم مطالعه کنه و خب مسخرم میکنه😄

من افکارم مثبته آیا این موج منفی از طرف همسرمم تاثیر گذاره؟؟؟

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
2706