2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مشكلي پيش نيومد برا سينوسام ميخوام استفاده كنم 

من گوشمو سوراخ کرده بودم خوب نمیشد بعداز ۲سال هنوز زخمش مرطوب بود دود دادم خوب شد. فقط اگه نوزادت خیلی کوچیکه نزار بهش برسه و خیلی خیلی کم دود بده. اثرشو رو سینوسا نمیدونم.

عزیزم شما ب عقلت مراجعه کن تحقیقات علمی پیشکش

تحقیقات علمی از عقل ادمایی بزرگتر از من و شما هست. فکر میکنم دلیلی نیست باشما بحث کنم.بهتره مدرک پزشکیتون دستتون باشه بعد اسم دکتر روتون بزارید.نه صرفا بخاطر کنکور دادن یا دانشجو شدن

تحقیقات علمی از عقل ادمایی بزرگتر از من و شما هست. فکر میکنم دلیلی نیست باشما بحث کنم.بهتره مدرک پزش ...

شما هم مدرکتو بذار جلو ...ادعا هم نکردم همیشه گفتم ک دانشجو ام هنوز ولی شما فکر نمیکنم کلا فیلد کاریتون تو این زمینه باشه..همینطور ک من در مورد فیلد کاری شما نظر نمیدم شما هم ب خاطر حرف خاله خانباجیا با من بحث نکنی بهتره

شما هم مدرکتو بذار جلو ...ادعا هم نکردم همیشه گفتم ک دانشجو ام هنوز ولی شما فکر نمیکنم کلا فیلد کاری ...

من ادعا نکردم که بخوام مدرک بزارم ایدیمم اسمه نه ادعام!!! حرف خاله خان باجی یعنی ندونی چی هست و درموردش نظر بدی. اینی که این خانم گفت بااونی که شما گفتی متفاوته.

2706