2726

بیمارستان چه خصوصی چه دولتی.فقط دارن وظیفه شونو انجام میدن.منتی سرتون ندارن.احترام بزارید و حقوقتونو مطالبه کنید.لحظه ی تولد نوزاد و دردهای طی زایمان خاص ترین لحظات زندگی شماست.هیچکس حق نداره خرابش کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من یبار رفتم دکتر عمومی باهام بد رفتار کرد

.کشوندمش حراست به تِتِ پِتِ افتاده بود

ولی زایمانم با این که دولتی بودم خوب بود..البته خودمم خوب بودم..اهل جیغ و دادو اداهای مسخره نبودم ..زیاد همکاری میکردم..آخرشم کلی ازم تشکر کردن کادر پرستاری و مامایی اونشب😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

دقیقا هیچکس حق نداره توهین کنه

نه ما به اونا

نه اونا

یه خانومی اینجا تعریف میکرد زایمان میکرده تو دست ماما مدفوع کرده بهش گفته کثافت حالمو بهم زدی

انقد دلم براش سوخت

باید شکایت میکرد😕😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
خداروشکر برا من خوب بود فقط خدمه اخ و پیف میکرد ک ماما همراهم دعواش کرد 

بیخود کردن.توی هر شغلی شریف بودن شرط اوله.بابت خدماتی که میدن پول میگیرن.اگه با روحیاتشون جور نیست باید شغلشونو عوض کنن نه که فشار روانی بیارن به بیمار

هیچ چیزی توی فرآیند زایمان چندش نیست که بابتش خجالت بکشید.پرستار و بهیار با علم به اینکه روزی سرکارش ...

پسرم اسهال استفراغ شده بود روزای آخر بهبودی تو بیمارستان دیگه اب بدنش تامین شده بود و چند باری جاش رو خیس کرد ( بخاطر  دریافت سرم زیاد)

کمک پرستار با حالت طلبکارانه به من گفت چرا پسرت جیش کرده من ناراحت شدم ولی چیزی نگفتم چون اون محتاج اومده سر کار یا شاید شکایت من از اون باعث از نون خوردنش میشد 

همراهای دیگه هی به مم‌اعتراض میکردن پرو پیگیر شو 

به نظر من بعضی ها شعور ندارن یا عقده زندگی شون سر مریض ها خالی میکنن خلاصه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
پسرم اسهال استفراغ شده بود روزای آخر بهبودی تو بیمارستان دیگه اب بدنش تامین شده بود و چند باری جاش ر ...

ببین تو اینجور موارد سکوت نکن.اون باید دلش به حال نون خوردن خودش بسوزه نه شما.چون بیمار و همراهش به اندازه ی کافی مضطرب هستن.اونا وظیفه دارن آرومشون کنن.نه که بدتر حالشونو خراب کنن

قرصا چطور بود اشتهات باز شد؟

فعلا دوروزه ک میخورم😂

والا آره خوبه ولی ن زیاد

گفتن حالا فعلا باید بخورم تا نتیجشو بده

یه ماه دیگه خبرت میکنم😂

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
ببین تو اینجور موارد سکوت نکن.اون باید دلش به حال نون خوردن خودش بسوزه نه شما.چون بیمار و همراهش به ...

دقیقا 

اما بدتر به همسرم گفتم‌اون بیشتر منصرفم کرد

کار اون کمک پرستار باعث شد خاطره بد بمونه تو ذهنم

ولی تا موقع مرخص شدن پسرم همش چشمش به ما بود که شکایت نکنیم

معلوم بود نیاز داشت به اون شغل ولی شعور نداشت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2706