2410
2553
شبهاخوابم نمیبره دکتر رفتم میگه افسرده هستی دارو داده استفاده کنم میترسم وابسته به دارو شم البته واق ...

منم مامانم ي دور ه افسردگي گرفت با قرص هاي ي دكتر خوب شد خدا خيرش بده

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتربه منم گفت بخور بعدبیا ببینمت

حالا یه مدت بخور ببین چی میشه

حق داری

من واسه شیر بچه هام بی خواب شدم توکه دیگه جای خود داری 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2456

روزی یکی سیب بخور.چای زنجبیل چای هل چای زعفران چای سبز و قهوه برا افسردگی خوبن

جوشونده اسطوخدوس بابونه ب ارامش کمک مکنه اگر مشکل قلبی و کلیوی و کبدی و فشار خون و نداری و شیرده و باردار نیستی شیرین بیان هم خوبه

سعی کن اتفاقات خوب روزتو یادداشت کنی و منفیارو ننویسی

اگر از کار و شغلت خسته و افسرده ای چند روز مرخصی بگیر

مشکلاتتو با دوستی مادر خواهر در میان بذار ک استرست کمتر بشه

موسیقی اروم گوش کن همون موسیقی درمانی

هله هوله نخور 

ورزش کن

یوگا برو

خنده ک البته خنده بر هر دردی دواست سعی کن بخندی با دوستای مثبت و شاد بچرخ

هروقت احساس کردی خیلی ناراحتی و افسرده دوش بگیر

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

به نظر من دکتر رفتن بهتر از نرفتنه 

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
روزی یکی سیب بخور.چای زنجبیل چای هل چای زعفران چای سبز و قهوه برا افسردگی خوبن جوشونده اسطوخدوس باب ...

خیای ممنون من الان ۴ ساله با این مشگل درگیرم کتاب خوندم کارهای هنری میکنم یعنی کلا الان شما منو ببینی فکرنمیکنی حالم بد باشه چون ظاهرمو حفظ کردم اماازدرون خیلی حال خرابم خدافقط حالمو درک میکنه

2714

وقتی میبینم بعضی مشگلشون درمورد حرف های بیمورد هست تازه میفهم من کجا هستم واونا کجا برای من خیلی چیزا معنی ندارند وفقط به فکر پسرم هستم بعد میسپارم به خدا عاجز شدم اینقدر فکر کردم

من تازه وارد نی نی سایت شدم فقط برای تخلیه ی درونی خودم چون اگر این حرفهارو با اطرافیانم بزنم میشه نقل ونبات جمعشون اینجا حداقل کسی منو نمیشناسه بخواد بعدا به روم بیاره ومنو قضاوت کنه

خیای ممنون من الان ۴ ساله با این مشگل درگیرم کتاب خوندم کارهای هنری میکنم یعنی کلا الان شما منو ببین ...

فکر کنم 99 درصد مردم افسرده هستن ماهاهم افسرده ایم تقریبا و ظاهر حفظ میکنیم 

ورزش برو و یوگا

خیلی کمک مکنه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
ممنون حتما باید ورزش برم

من خودم وسواس فکری دارم ورزشم رفتم نمیگم فایده نداره برای من معجزه نکرد دارو ام میخورم پاهام شل بود فعلا باید برم دکتر ببینم چی میگه بی خیال باشم خوبه فک کنم دوباره برمیگرده 😑

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
دکتربه منم گفت بخور بعدبیا ببینمت

خب چرا نميخوري 

ميخواي حالت بدتر بشه؟

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
2706