2733
2739
عنوان

شلوارهام خيلي زود ..

244 بازدید | 14 پست

شلوارام خيلي زود زانو ميندازه، حتي فقط راه هم برم همون روز اول ميزنه بيرون جاي زانوم ديگه واي به حال اينكه بشينم 😕   

چيكار كنم ؟؟ راهكاري داره واقعا ؟ 

پام لاغر و زانوم قلمبه 😕😕😐😐

زانوبند ببند 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
واقعا تأثير داره ؟ 

اگر زیاد یوقور نشه خب امتحان کن

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
جين مام استايل الان زدم تو گوگل فهميدم چيه😅  اره اينا بهتره هرچند اينام زانو ميندازه

وااااای خواهر ؛ اگر مام اساتیل  هم زانو بندازه که باید بگم عکس زانو لطفا😂😂😂😂😂😟😟😟😟😟

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋
2706