2737
2734
عنوان

درمان یبوست شدید در بزرگسالان......کمکم میخوام..

| مشاهده متن کامل بحث + 286030 بازدید | 85 پست
نزدیک ۳ سال دیر جوابشو دادی عزیزم😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری وزن کم میکنی؟

عزیزم من هرروز نیم ساعت حلقه میزنم با ۴۰ دقیقه رقص و یک ساعت پیاده روی .با رژیم غذایی .سه روز در هفته هم ورزش زیر شکم انجام میدم.تو یه ماه ۷ کیلو کم کردم. البته همه نوع غدا هم میخورم ولی کم. شیرینی جات و بستنی اینا رو گذاشتم کنار.

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
2731

روغن زیتون عااااالیه

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

من صبح ناشتاآب گرم وخاکشیروکاسنی میخورم عااالیه 

شربت لاکتولوزهم خوبه 

من تاموقعی که پسرم روازشیربگیرم مشکل شماروداشتم

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

سلام عزیزم من حدود 15 سال یعنی از دوره راهنمایی تا حالا یبوست خیلی شدید داشتم همه راهها رو امتحان کردم دکترای زیادی رفتم ملین ها رو چه دارویی چه غذا و میوه استفاده کردم همه پمادها قرص ویتامین e و دلتی ژل و ... خلاصه که کلونسکپی و هر چی فک کنم رفتم خوب میشدم ولی موقتی و بدیش این بود که یک ماه رعایت میکنی یه روز رعایت نکنی درد و زخم و بدبختی های بعدش ،که هر کی این درد رو تجربه کرده میفهمه چی میگم 

بالاخره یه نفر که خدا خیرش بده یه راهی بهم نشون داد که آرزو میکنم تو دنیا و آخرت سعادتمند بشه 

عزیزم اونای که واقعا از این مشکل رنج میکشن زمانی که حالت دفع داشتین لوله دستشویی رو ضد عفونی کنید بشورید بعد بچسبونید به دهانه مقعد اصلا لازم نیست داخل بره فقط مماس به دهانه مقعد باشه آب رو باز کنید کمی آب فشار داشته باشه در حدی که کمی آب داخل مقعد بره باعث میشه مدفوع نرم شده و به راحتی بیرون بیاد 

البته اگه دهانه مقعد زخم شده با پماد و ملین و ... زخم رو کامل خوب کنید و بعد از این روش استفاده کنید 

یه نکته دیگه اینکه هنگام دفع، دهانه مقعد رو با انگشت شصت و اشاره دو دست بگیرید که زخم نشه

اگه نتیجه گرفتین التماس دعا

2738
عزیزم من خیلی داروهای گیاهی استفاده کردم و خیلی اذیت میشدم و فقط چند روز خوب بودم و دوباره مثل قبل م ...

سلام ببخشید میشه بگید چه داروهایی بهتون دادن؟منم یبوست شدیذ دارم هر ملینی استفاده میکنم فقط چند روز خوبه بعد انگار مقاوم میشم بدار میشه

سلام عزیزم من حدود 15 سال یعنی از دوره راهنمایی تا حالا یبوست خیلی شدید داشتم همه راهها رو امتحان کر ...

سلام ببخشید بعد روده عادت نمیمنه؟من یبوست مزمن دارم سالهاست یبوست دارم من ی مدت با انگشت خارج میکردم اللن انگار عادت شده رودم توان دفع نداره یعنی ناقص دفع دارم باید با دست خارج کنم باقیماندشو...ملین هم میخورم تا میخپرم خوبه قطع ک کنم دوباره بدتر از قبل برمیگرده واقعا افسردگی گرفتم

عزیزم من همه راها رو فتم نتیجه نگرفتم 

فقط به گفته دکترم تا ده روز 4باربیست دقیقه ای داخل لگن آب گرم نشستم شربت لاکتولوز وقطره دایمتیکون خوردم بعداز ده روز شربت وقطره نخوردم فقط روزی دوبار10دقیقه داخل آب گرم نشستم خیلی خوب شدم البته همراه با زیتون انجیر الو ومصرف مایعات

2706