2410
2553
عنوان

مامانای بچه های شیش ماهه

110 بازدید | 20 پست

لطفا راهنماییم کنین 

دخترم تازه خوردن غذا های کمکی رو شروع کرده اما تو هر وعده کلا چهار پنج قاشق چایخوری غذا میخوره بقیه غذا رو با دست بیرون می ریزه براش حکم اسباب بازی داره دوست داره با غذاش بازی کنه منم به زور نمیتونم بهش غذا بدم 

نگرانم که به اندازه کافی نیاز بدنش تامین میشه یا نه البته شیر خودمم میخوره و هنوز تمایل به شیر خوردن داره تا غذا 

تجربه هاتون رو نیاز دارم مامانای گل🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دختر منم شش ماهشه، از روزی یه قاشق شروع کردم تا شد ده تا قاشق، صبحانه حریر بادوم میدم ناهار سوپ، اشک ...

واکسن شیش ماهگی رو زد گفتن اضافه وزن هم داره اون موقع هشت و دویست بود

2714
سلام اشکال نداره پسر منم همین طوره همین که دارن عادت می کنن خوبه 

دختر من از وقتی غذا خوردن شروع کرده نفخ داره و دفع مدفوعش شده دو سه روز یک بار 

قبلا هر روز بود این طبیعیه؟

رعزیزم،پس زیاد نده بسه در حدی که میخوره،دخترم هشتم زد واکسن هفت کیلو و صدو پنجاه بود، دکتر گفت خوبه

به من گفتن چون شیر مادر میخوره اضافه و زنش مشکلی نداره 

یک مشکل دیگه هم دارم خیلی نسبت به خوردن قطره آهن و مولتی ویتامین حساس شده اصلا بدش میاد با گریه بهش میدم اونم نصفش از دهنش بیرون می ریزه چکار کنم؟

میشه بگی حریر بادام چطوری درست میکنی؟ 

توی ظرف آرد برنج میریزم دو قاشق مربا خوری،بادوم رو خیس کردم از قبل پوستش رو گرفتم خشک شد آسیب کردم گذاشتم کنار، به اندازه نصف قاشق مربا خوری به آرد اضافه میکنم با یک لیوان آب سرد مخلوط ميكنم میزارم سر گاز هم میزنم یکم شکر میریزم یه ذره که سفت شد خاموش میکنم

2706