2737
2734
عنوان

ربودن نوزاد از بیمارستان 😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چجور دلشون میاد با یه مادر همچبن کاری کنن

منم چند روزپیش تاپیکشو زدم شاهین صمدپور تو پیجش عکسشو گذاشته 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
خب عزیزم اسم شهریار که هس مردمم که نمیدونن 

بیشتر برای بیمارستان بد میشه تا خود مردم شهریار. اتفاقا شهریار خیلی هم شهر دوست داشتنی هست. من که هربار ازش رد میشم واقعا لذت میبرم. سرسبزیش عالیه

2731

خیلی بیشعور زنیکه ایشاالله گیساش بریزه به حق پیغمبر مریضی پوستی

قارچی پوستی بگیره ایشاالله یه پاشو یه چشمش کورشه یه دستو یه پاشم لنگ شه بعد سرش به سنگ بخوره بچرو پس بده زنیکه کوروکچل لنگی قارچی

منم چند روزپیش تاپیکشو زدم شاهین صمدپور تو پیجش عکسشو گذاشته 

تاپیکت رو ندیدم. مادر این بچه فامیل دورمون میشه. البته تا حالا ندیده بودمش. ولی وقتی از آشناهامون شنیدم واقعا ناراحت شدم. امروز تو کانال نی نی پرارین که فیلمشو دیدم نشر کردم

2738

یا فاطمه.  بیچاره مادرش چی میکشه الان. اعصابم بهم ریخت.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
بیشتر برای بیمارستان بد میشه تا خود مردم شهریار. اتفاقا شهریار خیلی هم شهر دوست داشتنی هست. من که هر ...

به درک که برای بیمارستان بد میشه برا ماها بد نشه اون بیمارستان خیلی چرته البته من اونجا نرفتم اما میگن بخوای بری اونجا باید 4,5 صب بری که نوبتت بشه اخه ادم برا اینم باید عذاب بکشه به فکر مردم نیستن اخرم دزد پیدا شد تو بیمارستان، اره اینجا سرسبز و قشنگه 😎😎

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
خیلی بیشعور زنیکه ایشاالله گیساش بریزه به حق پیغمبر مریضی پوستی  قارچی پوستی بگیره ایشاالله ی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2706