2733
2734
عنوان

رفلاکس یا آلرژی

586 بازدید | 21 پست

سلام دوستان

پسر من دو ماهشه. تو خواب همش غر میزنه. به خودش میپیچه. سرشو میبره عقب. عق میزنه حالت تهوع داره. صورتشو چنگ میندازه. وقتی خوابه خوابه یهو بیدار میشه دهنش رو مثل حالت جویدن تکون میده. سینه اش خس خس میکنه.

بالا نمیاره ولی حالت تهوع رو داره

اینا علایم رفلاکسه معده است یا آلرژی ؟ هر دکتری میبرم یه چیزی میگه یه دارویی میده. خسته شدم

هیچ کدوم از داروهاشون هم تاثیری نداشته.

کسی نوزاد مشابه بچه ی من داشته ؟ تو رو خدا بگید چیکار کنم خوب شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل پسرهای منه

رفلاکس پنهان داره. 

عزیزم باید داروی مناسب مصرف کنی و خودت رژیمو کامل رعایت کنی.روی پسرهای من زانتاک و موتیلیوم خیلی خوب جواب میداد، هر 8 ساعت 1 سی سی.

توی رژیم هم اینا ممنوعه

شیر و هرچیزی که شیر یا شیرخشک داره مثل لبنیات، بیسکوییت، شکلات و....

تخم مرغ و تخم سایر پرنده ها و هرچیزی که تخم مرغ داره مثل کوکو، کلوچه و...

کنجد و تمام مشتقاتش

گوجه و رب گوجه

تمام ادویه ها بجز نمک و زردچوبه

آجیل

ماهی و غذاهای دریایی

گوشت گاو و گوساله

میوه ها و سبزی های الرژی زا مثل بادمجون، فلفل دلمه ای، موز، توت و توت فرنگی، خربزه و...

مرکبات و چیزهای ترش مثل ابلیمو، ابغوره، اب پرتقال

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2728

نعنا و عرق نعناهم رفلاکس روتشدید میکنه، خودتون نخورین و اگر به نی نی شربت دلدرد میدین دقت کنین که نعنا نداشته باشه، مثلا گریپ میکسچر خارجی یا همون نرس هارویز نعنا نداره.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
مثل پسرهای منه رفلاکس پنهان داره.  عزیزم باید داروی مناسب مصرف کنی و خودت رژیمو کامل رعایت کن ...

موتیلیوم دکتر داده ولی از ترس عوارضش بهش ندادم.

شما دادی راضی بودی ؟

من همه ی اینا رو رعایت کردم شیرم کم شد :-(

پس چی بخورم شیرم بیاد ؟

2738
موتیلیوم دکتر داده ولی از ترس عوارضش بهش ندادم. شما دادی راضی بودی ؟ من همه ی اینا رو رعایت کردم ش ...

عزیزم شما چندسال بیشتر از اون دکتر درس پزشکی خوندی؟ خوب اگر دکتر اون دارو رو تجویز کرده قطعا در مورد عوارض اون دارو درس خونده و ازشون اطلاع داره. عوارض اون دارو رو نسبت به عوارض رفلاکس برای نی نی گلتون سنجیده و براش دارو رو تجویز کرده

اگر رفلاکس توی نوزادی درمان نشه توی بزرگسالی عوارض خیلی بیشتری داره. کمترینش زخم معده ست.

موتیلیوم بهترین دارو برای رفلاکس نوزاده. متاسفانه هیچ مشابه و نمونه ی دیگه ای هم نداره که بتونه جایگزینش بشه

چقد طول کشید تا خوب شدن پسر هاتون ؟

عزیزدلم 2 و 3 ماهگی اوج رفلاکسشونه. وارد 4 ماه که بشن به تدریج رونر بهبودیشون رو میبینین ان شالله 

برای این بچه ها معمولا پایان 4 ماهگی غذای کمکی شروع میشه که خیلی کمک میکنه به خوب شدن رفلاکسشون

عزیزدلم 2 و 3 ماهگی اوج رفلاکسشونه. وارد 4 ماه که بشن به تدریج رونر بهبودیشون رو میبینین ان شالله&nb ...

عزیزم شما چی میخوردی واسه اینکه شیرت زیاد بیاد ؟

همه ی اینایی که تو رژیم هست باعث میشد شیرم زیاد بشه

الان واقعا شیرم کم شده و خیلی ناراحتم

2706